Пятница, 26.02.2021, 18:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Декабрь » 7 » Зустріч з КОФЕ ( Кирик Ольгою Федерівною)
20:19
Зустріч з КОФЕ ( Кирик Ольгою Федерівною)

                                      

 

У середу  в групі П-22 відбулась цікава виховна година з психологом, який змінює кожного, заставляє задуматись над проблемами сьогодення та допомагає вирішити навіть найважчі проблеми.

Сьогодні, мабуть, у будь-кого із нас буває такий період, коли хочеться заховатись від всіх, перестати спілкуватись, навчання приносить лише одне невдоволення, важко знайти спільну мову з одногрупниками…

Збираєтесь опустити руки ?! "Ніколи не здавайтесь, завжди говоріть правду та довіряйте один одному,"- слова Ольги Федорівни, які мотивують жити правильно. Для неї робота - це найбільше хобі, спілкування з людьми, знайомство з їх проблемами і втіха за їх перемогу. Вона стверджує, що кожен із нас є рівним, немає

вищих чи нижчих, потрібно бути дружнім та щирим, наполегливо вчитись та вперто досягати своїх цілей. Усі труднощі, сварки, помилки - це лише випробування, які легко можна подолати, якщо бути сильним і не здаватися.

Студентські роки - це ті моменти, які вже ніколи не можна буде повернути, потрібно витрачати ваш час не на смартфони, конфлікти та соціальні мережі, а на пошуки нових пригод та цікавих знайомств . І не забувайте усміхатись, адже без цього ваше життя буде нудним та буденним.

Павлюк Олеся

Переглядів: 112 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: