Вторник, 09.03.2021, 03:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Февраль » 22 » ЗУСТРІЧ З КІБОРГОМ
23:06
ЗУСТРІЧ З КІБОРГОМ

Місце, за яке відболіло в кожного українця... Місце, яке зруйнувало сім'ї, відбираючи життя батьків...

У кожного закарбувались у пам'яті тих 242 дні. Квітень 2014-го - січень 2015-го ... українські військові утримують Донецький аеропорт. Сепаратисти називають їх «кіборгами» за дивовижну міцність та силу, незнищенність як фізичну, так і моральну.

22 січня, після 242 днів оборони, «кіборги» з боями вийшли з Донецького аеропорту. Новий і старий термінал Донецького аеропорту та башта укріплення повністю знищені. Після обвалу бетонних перекриттів трьох поверхів терміналу утримувати вже було нічого. Українські бійці підірвали злітну смугу і відступили до основних позицій в селищі Піски.

Як описували ЗМІ, люди витримали, не витримав бетон. З нашого боку була велика кількість загиблих, поранених та зниклих безвісти, проте оборона Донецького аеропорту показала стійкість українців.

У середу, 13 лютого, студенти Бродівського педколеджу мали честь бути присутніми на зустрічі з очевидцем таких трагічних для держави подій.

Зустріч з добровольцем (Добровольчий Український Корпус), що родом з Поникви, Євгеном Янчином (позивний "Монгол") організував викладач Руслан Петрович Данилюк з метою змусити молодь переосмислити ці події і подивитись на них зовсім з іншого боку.

 Захід розпочався о 13:00 год. Перша частина була спрямованою на ознайомлення, оскільки ведучі старались найбільш доступно донести до кожного з нас хід подій на Сході. Учасники ЛітКлубу "Момент слова"(керівник: Р.О. Савчин) теж не були осторонь і запропонували читання авторської поезії на дану тему. Не будучи там, вони змогли це осмислити, відчути і викласти на папір. Також були запропоновані до перегляду короткі відео. Це все сприяло зануренню в дану проблему, згадки про жах України 2014-го року. Пам'ять померлих вшанували хвилиною мовчання.

Пізніше ми мали змогу поспілкуватись з живим "кіборгом". Він розказав нам небагато, але щиро. Описав свої відчуття на Донбасі. Казав про те, що було, про те, що знав і бачив, що пережив і що пройшов. Чути і бачити по телебаченню - це одне, а спілкуватись з живим свідком - це зовсім інше. Та зустріч змінила кожного, хоч на краплину, але змінила. Важко щось говорити і знайти правильні слова, це потрібно відчути.

Висловлюємо величезну подяку Вам, Євгене, за те, що знайшли час прийти до нас, щоб поспілкуватись і поділитись досвідом. Дякуємо Вам за вашу мужність та витривалість. Дякуємо за організацію такої важливої для нас, студентів, зустрічі всім, хто долучився до цього.

Як же багато мужніх українців, тих, хто не задумується про себе, а думає, в першу чергу, про рідну землю, про свій народ. Багато з них, вже відійшли у вічність, багато - поранені, на лікуванні, а інші - зниклі безвісти.

Ми пам'ятаємо і цінуємо! Нехай же небо над Україною якнайшвидше стане мирним і спокійним!

Слава Україні!

Дарія Крутяк, П-22

Переглядів: 208 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 JohniekanDy   [Матеріал]
http://vzrxr.ru/

Ім`я *:
Email *:
Код *: