Пятница, 03.04.2020, 11:42
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июль » 4 » Зустріч поколінь - 2019
13:40
Зустріч поколінь - 2019

     Хтось із мудреців сказав:" Якщо в календарі немає святкової дати, а на душі невесело, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його". 


     26 травня ніяк не відзначена в календарі, але у нас було справжнє свято - зустріч випускників Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича. Зустріч з юністю - це приємні спогади про коледж, викладачів, однокурсників. Для кожного це  довгоочікуване свято. 
     Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже двадцять років тому пролунав останній дзвінок на останню пару, та усіх їх об'єднують курсові керівники, незабутні пари, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам'яті назавжди. 
     Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні коледжні будні, а у "живій" розмові з керівниками уявно пережив ще раз найяскравіші моменти навчання.


Коридорами, як колись, проходили випускники, довго гомоніли в аудиторіях, сиділи за партами. У цей незабутній день зустрічі з дитинством довго не стихало в Бродівському коледжі.
     У стіни нашого коледжу прилетіли лелеки. Ні, це не ті лелеки, про які ви подумали. Скроні деяких вже давно вкрила сивина, а дехто лише випурхнув з нашого гнізда. Це - наші випускними. Люди, котрі давно досягнули висот, вони завжди поруч з нами, вкладають у нас душу і віддають серця. 


     Стіни коледжу подарували їм музику рідної домівки. Згадано і тих, хто покинув нас, та тих, хто лише починає свій шлях. Музичні композиції подарували  і викладачі нашого коледжу, творчі колективи, дуети. Батьківське слово виголосив і директор коледжу. 
     Ці зустрічі такі вже довгоочікувані, та пролітають за мить. Залишається лише чекати наступного року, щоб знову зустрітись з тими, хто покинув рідні стіни.
Дорогі випускники, не забувайте рідних стін, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть якщо ви вже дорослі. І знайте, що Альма Матер дуже гордиться своїми випускниками.


Софія Бобик, Ірина Бабірецька
 

Переглядів: 131 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: