Вторник, 09.03.2021, 02:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 7 » «Золоте перо»
01:05
«Золоте перо»

«Що таке поезія? – Це відчуття минулого світу і майбутнього»

Д.Байрон.

Писати і розуміти поезію – неабиякий талант. Таким талантом наділена велика кількість студентів нашого коледжу, що брали участь у першому літературному конкурсі поезії та прози «Золоте перо», який відбувся 2 листопада. Головний організатор - Савчин Роман Олегович.

У конкурсі  загалом взяло участь близько 30 студентів. Учасники змагались за лідерство у таких номінаціях:

 «Поезія. Підліткове слово (14-16 років)»;

 «Поезія. Юнацьке слово (17-19 років)»;

 «Мала проза»;

 «Поетичні батли».

Оцінювало учасників висококомпетентне журі, до складу якого ввійшли:

 

Петрусь Галина Романівна - журналіст, член Національної спілки журналістів України, виконуюча обов’язки редактора, голова журі;

 

Антонишин Світлана Володимирівначлен  національних спілок журналістів та письменників України, лауреат численних літературних премій;

Степура Надія Григорівна – завідувач відділом обслуговування Центральної районної бібліотеки, ведуча Літературної вітальні;

Соя Андрій Володимирович – завідувач відділення Фізичне виховання, голова Профспілкової організації студентів, викладач Бродівського педагогічного коледжу; 

Поврозник Ірина Сергіївнакерівник літературної студії «Джерело»,  викладач Бродівського педагогічного коледжу;

Бєсков Максим Володимирович – випускник Бродівського педагогічного коледжу, людина, яку всі знають як талановитого художника, автора пісень, креативного фотографа, танцюриста, одним словом,  людина,  талановита в усьому.

Саме ці люди, не покладаючи сил, вичитували кожне слово, намагалися відчути кожний рядок і, що найголовніше, справедливо оцінити учасників.

Результатом їхньої плідної праці стали переможці у кожній із номінацій, а саме:

 

Номінація «Поезія. Підліткове слово»: 1 місце – Банга Іванна( П-11), 2 місце – Онищак Анастасія (Д-21), 3 місце – Камінецька Софія (П-23).

Номінація «Поезія. Юнацьке слово»: 1 місце – Зварич Юлія (Д-31), 2 місце – Вовк Юлія (П-43), 3 місце – Владковський Василь (П-43).

Номінація «Мала проза»: 1 місце – Лесик Зеновія (П-31), 2 місце – Зварич Юлія (Д-31), 3 місце – Камінська Надія (Д-21).

Номінація «Поетичні батли»: 1 місце – Валла  Марта (П-12), 2 місце – Павелко Мирослава ( П-42), 3 місце – Камінська Надія (Д-21). 

За перемогу у конкурсі учасники отримали дипломи та грошові винагороди.

А чи отримали задоволення члени журі? Запитуємо.

Такий  погляд на конкурс «Золоте перо» у Сої Андрія Володимировича:

- Ваші враження від конкурсу

- Мої враження від конкурсу тільки позитивні, я переконався, що у нашому коледжі є дуже велика кількість безмежно талановитих студентів.

- Хотіли б ви бути й надалі членом журі на конкурсі?

- Не знаю, тому  що не дуже компетентний у галузі літератури і можу оцінювати тільки як читач.

- Чи є сенс проводити цей конкурс на наступний рік?

- Обов’язково, нашим студентам потрібно розвиватися, друкуватися  та виходити на міжнародний рівень.

Кілька слів від учасника,  одночасно і переможця у двох номінаціях та старости ЛітКлубу «Момент слова» – Камінської Надії:

"Золоте перо" - це частина крил Маркіяна, зовсім юні, відверті, емоційні, не надто холодні, прив’язані один до одного творчі люди, які закохані у поезію та прозу,  студентcтво із особливим поглядом, ті, хто здатен любити і бачити кардинально по-іншому, ті, що живуть і мріють світлом.

Трьохетапний конкурс зарядив нас дозою натхнення, що досі вирує, сподіваюсь, у кожному.
     Справедливі та чарівні судді, цілеспрямований організатор, вогняний колектив літературного клубу "Момент Слова" та  учасники конкурсу.

 Я хочу ще, мені бракує тих хвилин.

Хочу висловити подяку від усього клубу і особисто від себе організатору - Савчину Роману Олеговичу: "Недаремно згаяний час, щира підтримка, вірність колективу, прагнення підкорити нові вершини, постійна робота з тижня в тиждень, з дня в день, з хвилини в хвилину, в час, коли все добре і не зовсім. - Романе Олеговичу, це лиш найменша частинка вашої віддачі, у мене брак слів, аби висловити нашу подяку Вам за це. Просто дякуємо за все."

Сказати, що цей захід залишиться у моєму серці,- не сказати нічого, із цим спогадом я щоранку п'ю гарячу каву, бо це важливо, бо це моє."

 

Анастасія Онищак, Д-21

 

 

Переглядів: 526 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: