Вторник, 09.03.2021, 03:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Сентябрь » 12 » Знову дзвінок кличе нас
18:57
Знову дзвінок кличе нас

Площа перед коледжем святково прибрана, адміністрація, гості, ветерани педагогічної праці – на почесних місцях. Студенти зі святковим настроєм вишикувані в яскравому вишитому вбранні. Звучить козацький марш.

Для одних цей навчальний рік буде вирішальним: він покладе межу між студентськими роками і дорослим життям. А для інших, студентів–першокурсників – сходинками росту на шляху здобуття професії, без якої неможливий розвиток суспільства.

За традицією урочиста лінійка розпочинається внесенням хоругви. Хоругва – це релігійне знамено нашої альма-матері (лат. alma mater – «мати годувальниця», «пожива для розуму»,- авт.). Мало хто усвідомлює, що, цілуючи хоругву, ми просимо благословення для успішного навчання. Право внести хоругву коледжу урочистою ходою надається керівнику академічної групи П-12 Стись Л.Б.  та студентам 4-го курсу Крисі А. та Федишину М.

Після внесення хоругви до слова запрошується директор нашого навчального закладу Квак О. В., який радо вітає всіх присутніх з початком нового навчального року, особливо звертаючи увагу на наймолодших членів нашої великої дружньої родини – 1 курс.

Для того щоб першокурсники краще влилися в дружнє велике коло нашої родини, відбувається посвята у студенти. Цю почесну місію здійснювали  керівники академічних груп: Косовський С.В., Поврозник І.С., Поврозник В.В.

 

Посвята у студенти включає в себе урочисте вручення «ключа до знань», символічного віночка, пам`ятки студента з порадами, які допоможуть їм краще адаптуватися в новому студентському середовищі:

 

«Сьогодні у Твоєму житті урочистий день – Ти став студентом педагогічного коледжу.

Пам’ятаєш ту мить, коли Ти, завмираючи від хвилювання, знайшов своє прізвище у списку зарахованих? Вступив!!! Це було справжнє свято. Але ... свято, як відомо, закінчується швидко. За ним приходять будні. І вчорашньому школяру не завжди легко пристосуватися до нового студентського  життя.

 

Поради для студента:

  • Будь впевнений у своїх силах і можливостях. Щодня підбадьорюй і заохочуй себе словами: «Я хочу, можу і буду вчитися».
  •  Не відкладай  навчання «на потім», бо кожна прогалина у знаннях є складовою суцільного незнання.
  • З перших днів навчання намагайся зарекомендувати себе хорошим студентом, аби потім авторитет працював на тебе.
  • Поводься толерантно, ввічливо, тактовно та доброзичливо, і оточуючі відповідатимуть тобі цим же.
  • Не тримай у собі проблеми і все те, що тебе хвилює. Ділись ними і розповідай про них керівнику, одногрупникам.
  • Пам`ятай, що міцні знання, високі професійні якості, навички та вміння гартуються саме в стінах коледжу. Звідси починається твоя дорослість, самостійність, відповідальність за себе та свої вчинки.
  • Шануй та примножуй кращі традиції коледжу, бери активну участь у суспільному житті та студентському самоврядуванні.
  • Знай, що студентські роки є найкращими та незабутніми роками твого життя. Проживи їх так, щоб у майбутньому ти згадував про них з гордістю, радістю, приємністю.

ЩАСЛИВОГО ТОБІ СТУДЕНТСТВА!

 

Після посвяти першого курсу у студенти вшанували пам`ять великого будителя Західної України, нашого наставника Маркіяна Шашкевича, згадали про подвиги Небесної сотні і тих молодих людей, які щоденно віддають своє життя за наш мир, за наше краще майбутнє, серед який і наш випускник 2014 року  Гунько Степан.

Хвилина мовчання та покладання квітів до пам`ятника. Цю місію виконали керівник групи Т-11 Галицька Р.Р. та першокурсники.

Згодом  директор нашої альма-матері  вручив відмінникам навчання грамоти та нагороди за досягнуті успіхи в певній сфері.

Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, оголошується закритою, звучить гімн коледжу, після чого запрошується зайти першими в коледж 1 курс, на чолі з керівником академічної групи Д-11 Кривошиною Н. М. до образу Божої Матері для спільної молитви. Проходячи повз хоругву, цілуючи її, цим самим вони присягаються стати гідними студентами нашого навчального закладу.

Ну, і наприкінці бачимо картину, як студенти фотографуються на згадку про щасливі студентські роки та розходяться з усмішкою на обличчі по аудиторіях для довгоочікуваної зустрічі зі своїми наставниками.

 Мар`яна Совбан

Переглядів: 373 | Додав: valdz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: