Воскресенье, 16.12.2018, 11:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » Журналісти-гуртківці на зв’язку з коледжем
03:09
Журналісти-гуртківці на зв’язку з коледжем

 

  21 листопада на журналістському гуртку розпочато спільний проект групи Т-21 та наших учасників.  Студент групи П-21 Дмитро Янковський представив презентацію на тему «Журналістика в Інтернеті» та ідеї проекту своєї групи на тему: «Популяризація нашого коледжу».

    Ми погодились долучитись, тому що це буде своєрідною «злітною смугою» для нас, молодих журналістів. Враховуючи, що не всі написані нами статті можуть потрапити в газету «Шпилька» чи на сайт БПК, копірайтинг у спільноті коледжу буде досить хорошим варіантом поширення своєї праці і набуття досвіду.

    Як казав сам Дмитро, «Спільнота коледжу - лише один етап нашого проекту. Ми запланували зробити рекламні листівки коледжу з короткою інформацією про наш заклад, буклети з більш повною інформацією. Також на «St-фесті» наш відеоролик про коледж зайняв 1 місце, так ось: ми плануємо його переробити, удосконалити і на загальноколеджному захисті студентських проектів представити, як візитку коледжу. Ну, і на останок: ідеї проводити агітацію в школах, просто прийти на декілька уроків і в презентаційній формі розказати про коледж… Думаю, більшість учнів навіть не здогадуються, як там і що усередині коледжу. Це поки що лише задум. До весни, можливо, додамо нових ідей».

    Ми вирішили стати активними в соц. мережах, зокрема на Facebook. Ви дізнаєтеся не тільки про життя студентів у коледжі: по-новому представлений матеріал на парах, захоплюючі перерви та свята, але й більше зможете поринути у позаколеджний світ.

Друзі, було б круто, щоб ви приєднались до спільноти БПК і залишались активними.

 

https://www.facebook.com/groups/pedkoledz/

 

Презентація на цю тему

 

Залишайтесь на зв’язку з нами)

Вікторія Романчишин

Переглядів: 175 | Додав: myroslav | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: