Суббота, 15.12.2018, 13:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 30 » Застосування знань - шлях до досконалості
22:07
Застосування знань - шлях до досконалості

   Удосконалення навичок та збагачення знань - є основною запорукою професійного становлення.

«Учися сам, якщо хочеш навчати інших»,- казав колись Григорій Сковорода. Саме це твердження є найважливішим у професії педагога.

       В Україні стартувала Нова Українська Школа, тому для кожного вчителя: як початківця, так і досвідченого - необхідним є поповнення досвіду та збагачення знань про технології та методи проведення уроків в Новій Українській Школі.

     Таким чином, студенти групи П-41 побували на уроках в учнів 1 класу НВК "Куткірська ЗОШ І-ІІ ст. "Філія ОЗНЗ "Красненська ЗОШ l-lll ст. √1", вчителем якого є студентка нашої групи Барабаш Ольга. Під час уроків вона продемонструвала нам високу професійність та різноманітні технології роботи з конструкторами Lego, математичними планшетками, показала технологію створення лепбуку, а також методику вивчення та засвоєння літери. Після уроків Ольга Романівна провела майстер-класи по технології роботи з констуктором Lego, технології скрайбінгу, а також детально розповіла про реалізацію «щоденних 5» в освітньому процесі навчання школярів.

    Ще однією цікавинкою нашого дня стали відвідини музею Софії-Караффи Корбут, який знахожиться в с. Куткір, де екскурсовод ознайомила нас із життєвим та творчим шляхляхом мисткині.

    Отож, ми щиро дякуємо Барабаш Ользі та адміністрації школи за таку нагоду збагатити свій досвід та знання в галузі проведення уроків в Новій Українській Школі, а також дякуємо за можливість побачити застосування теоретичних знань у практичній діяльності.

 

Кропивницька Г.

Переглядів: 129 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: