Вторник, 09.03.2021, 02:51
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Февраль » 13 » Залишився ще один етап
16:55
Залишився ще один етап

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбувається в 3 етапи: 1—районний, 2—обласний і 3—Всеукраїнський. Перші 2 етапи уже позаду. Пригадаємо, як це було.

     10 жовтня 2017 року студенти зібралися в одній аудиторії, щоб взяти участь  у І етапі Vlll Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Перші місця здобули Перун Світлана(П-32) та Мельничук Наталя(Д-31).

     Трішки часу на підготовку, вивчення літератури, і 18 листопада наші студентки представили Бродівський коледж на ІІ етапі конкурсу. Проходив він у Львівському коледжі будівництва, архітектури та дизайну. Чесно кажучи, зміна обстановки дуже заважає зосередитися. Це, напевно, була головна перешкода для написання твору. Але нічого. Через декілька хвилин, захопившись написанням, уже забуваєш, що ти не в рідному коледжі.

   Пройшло декілька тижнів, усі чекали результатів. І ось після ретельної перевірки робіт було визначено переможців. Перше місце здобула Мельничук Н., яка ділиться враженнями:

Як не дивно, але я не хвилювалася, переважала цікавість. А завдання справді було цікаве, адже потрібно було використати знання як з літератури, так і з української мови. Наснаги додало попереднє нагородження переможців.
Перш за все, хочу подякувати Пастущак Т. І., Галицькій Р. Р. та Сокур Р. Б., завдяки яким я досягла такого результату.

   Залишився останній етап — Всеукраїнський. Бажаємо перемоги і тут.

Переглядів: 265 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: