Понедельник, 19.08.2019, 15:11
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июнь » 10 » Захист проектів академгруп
09:03
Захист проектів академгруп

Щороку ми дізнаємось чимало нового, шукаємо шляхи вирішення певних проблем, - і це все завдяки клопіткій роботі наших студентів. Кожна з груп має обрану тему, над якою працює, а під кінець навчального року представляє результати своєї роботи. Так було і 14 травня ...

Представники кожної з груп урочисто зібрались в актовій залі, щоб почути нове, відкрити певні проблемні питання для себе по-іншому. Цього разу презентували проекти групи Т-21 та Т-22.

Першими до слова запросили групу Т-22. Тема їхнього проекту звучала так: "Лікарські рослини нашого краю". Студенти провели ознайомчу роботу: розповіли багато корисної інформації.

Їхня група збирала липу на території Бродів, потім  відвезла її на пункт збору лікарських рослин. Там досвідчені люди розповіли, як правильно висушувати рослини. В травні 2019 року група відвідала тренування юних каратистів, після чого роздала їм буклети з інформацією про лікарські рослини і розповіла, які із них розповсюджені на території Бродів. А також студенти пригостили молодих спортсменів чаєм із раніше заготовленої липи. Напередодні Великодня група Т-22 долучилася до прибирання на території Храму УГКЦ Блаженного Миколая Чарнецького у Підгірцях. Пророблена робота заслуговує уваги. Кожного з глядачів на презентації проектів розповідь групи Т-22 заохотила до вивчення рослинності у своїй місцевості.

Наступними презентувала результати своєї роботи група Т-21. Їхній проект "Екологія слова" був спрямований на те, щоб змусити людей замислитись щодо того, як і що вони говорять, щоб хоча б мінімально очистити мову від суржику і діалектизмів. Ми мали змогу ознайомитись зі статистикою їхніх думок про рідну мову. Також група Т-21 представила нам відео, де іноземці висловлювали свою думку про українську мову. Чесно кажучи, дуже цікаво спостерігати за тим, як носії інших мов оцінюють твою. Також нам представили меми ( - зображення саркастичного, а в нашому випадку ще й повчального характеру), спрямовані на запобігання лексичних помилок. Загалом цей проект спонукає нас приділяти більше уваги вивченню рідної мови.

Отже, робота представлена, але це не означає, що студенти груп Т-21 та Т-22 зупинятимуться на своєму шляху. Йдемо далі, працюємо ще більше, вивчаємо ґрунтовніше і закликаємо до цього вас!

Дарія Крутяк, П-22

Переглядів: 45 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: