Пятница, 26.02.2021, 17:17
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 6 » Займаємось блогінгом?
23:30
Займаємось блогінгом?

Щовівторка юні журналісти збираються на гуртку і обговорюють питання, які стосуються пера… Ви вже знаєте, що ми починаємо активно займатись веденням сайту коледжу в такій соціальній мережі, як Facebook, і поради щодо того, як вести блог, справді є дуже доречними зараз. Та й для ведення сайту не заважатимуть нові навички та вміння.

Зібрання гуртка 28 листопада пройшло не так, як зазвичай. Цього разу до нас завітав усім добре відомий викладач суспільних дисциплін – Руслан Петрович Данилюк, який чудово розуміється у сфері блогінгу. І цього вівторка він поділився з нами секретами успіху та розвитку у цій сфері.

Перш за все, ми обговорили, чим відрізняється публічна спільнота в соціальній мережі від офіційного сайту. Руслан Петрович зумів донести до нас цю різницю викладу інформації в пості чи статті, як її краще подати та оформити. Поговорили ми ще й про те, якими способами можна збільшити аудиторію. Детальніше обговорили такі важливі складові, як піар, кількість переглядів, вподобань, коментарів.

 Спілкування було настільки легким і невимушеним, атмосферним, що декілька разів ми відходили від головної теми зустрічі, але, безперечно, всі питання, які підіймались на занятті, були важливими для успішної популяризації коледжу в соціальних мережах. Відтепер ми ще й знаємо особливості зовнішнього вигляду спільноти у Фейсбуці.

Ми дізнались багато хитрощів про те, як збільшити аудиторію, як її зацікавити, про правильність викладу тексту у блозі, про структуру спільноти чи сайту. Дізнались багато нового і корисного у сфері блогінгу, без чого нам просто не обійтися у майбутньому.

Дуже вдячні вам, Руслане Петровичу, за те, що ви розкрили нам багато секретів, поділились своїми знаннями та досвідом. Зрозуміло, що потрібно розвивати цю справу і йти вперед у цьому руслі. Звичайно, ця справа не є легкою, але все потребує терпеливості та праці - і тоді прийде успіх.

Запрошуємо ще раз усіх вас – студенти, викладачі та колишні випускники, приєднуватись в нашу групу у Facebook, де вас забезпечимо достовірною, корисною інформацією та атмосферними фото.

Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича

Дарія Крутяк, П-12

Переглядів: 254 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: