Воскресенье, 07.03.2021, 05:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Май » 29 » За покликом природи
09:13
За покликом природи

Свіже і чисте повітря, кришталева вода в річках, блакитне море, густі й зелені ліси і луки…– важко перерахувати всі природні багатства, що дарують людині свою цілющу силу та гармонію. На жаль, сьогодні всі ці безцінні блага знаходяться в небезпеці. Природа нищиться невдячним людством.

Коли ми вирушаємо в ліс на відпочинок, то очікуємо побачити гарні дерева, рослини, чисту воду в криниці. А натомість бачило гори сміття, викинуті такими ж відпочиваючими, як ми.

Часто говорять про те, як гине наша природа. Звичайно, вона і сама може відновитися, але цей процес займе дуже довгий час, тому люди повинні охороняти, любити і берегти цей світ. Працівники природоохоронних установ Бродівського району постійно проводять акції на тему: «Бережіть природу», створюють місця для збору сміття, а також місця для відпочинку.

Група П-22 Бродівського педагогічного коледжу (керівник – Березіна Наталя Львівна) долучилися до природничої акції «Бережімо природу».

16 березня 2016 року спільно із працівниками відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Північне Поділля» Михайлом Шишкою, Романом Яремовичем провели толоку з прибирання ділянок екологічно-пізнавального туристичного маршруту, що пролягає по території геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг». Ми зібрали чималу кількість сміття, очистивши ділянку для таборування школярів. Після толоки працівники парку провели надзвичайно цікаву екскурсію на території заповідника. Ми побачили кам’яні гроти з дна Сарматського моря, а саме «Лежачого пса» і «Тринога». Оглядини супроводжувались цікавою і змістовною розповіддю екскурсоводів. Ми отримали чимало вражень від цієї поїздки і плануємо продовжувати нашу співпрацю з «Північним Поділлям».

Стахів Оксана (П-22)

Переглядів: 511 | Додав: valdz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: