Вторник, 09.03.2021, 03:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Ноябрь » 8 » Взірець на все життя
10:20
Взірець на все життя

"Взірець на все життя"

Уcі ми в дитинстві хотіли бути на когось схожими, брали з когось приклад. Наслідували чиїсь дії, в усьому хоч трішечки намагались бути схожими на старших, котрі були для нас взірцем. Це є свідченням того, що вже у дитинстві людина починає собі створювати якийсь ідеальний образ, який стає метою певних зусиль щодо самовиховання й самовдосконалення. 

У групі П-41 була проведена виховна година на тему "Взірець на все життя" такими студентами: Гренюх Х. та Вознюк С. Завданням цього виховного заняття було звернути увагу на те, який взірець потрібно наслідувати та що треба змінювати в собі. На виховній використовувались різні форми роботи, а саме: тест "Моя цілеспрямованість", Гра "Це я...", "Лист до себе в майбутньому", де студенти ознайомились із бажаннями та планами одне одного на майбутнє. Студенти із зацікавленістю обговорювали між собою вислови відомих людей, що були нерозривно пов'язані з темою виховної.

Найбільш студентам сподобалося визначати свій характер за допомогою вибору кольору. Група П-41 протягом виховної години була активною та зацікавленою. Кожен студент отримав для себе багато корисної та цікавої інформації!

Переглядів: 42 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: