Пятница, 26.02.2021, 18:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 1 » «Врятуєш одне життя, врятуєш цілий світ»
22:51
«Врятуєш одне життя, врятуєш цілий світ»

Робити добро безкорисливо - це завжди спосіб підтримки, піклування, надання допомоги потребуючим. Сьогодні як ніколи волонтери активно долучаються до різноманітних акцій, щоб зробити цей світ хоч трішки кращим, адже, якщо «врятуєш одне життя, врятуєш цілий світ».

 Студенти Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича теж не змогли стояти осторонь. Вони  активно допомагали солдатам на Сході: плетіння сітки, пошиття рукавиць, різноманітні акції зі збором грошей, ліплення  вареників та всіляка матеріальна та словесна підтримка. Також у коледжі проходила акція «Чужих дітей не буває», де кожен бажаючий зміг себе спробувати у ролі Миколая для дітей,  батьки яких загинули в АТО. Проводилися багато акцій для допомоги воїнам, дітям, бездомним собакам...

 Як підсумок, відбувся перший етап звіту проектів академгруп. На першому звіті роботи захищали другі курси відділення «Початкова освіта». Я, як представник однієї з них, можу коротко розповісти, як саме моя група захищала свій проект: «Ми (група П-23) вирішили творчо підійти до захисту своєї роботи: під пісню презентували відеозвіт нашої волонтерської діяльності, кожна з підгруп коротко прозвітувала про свою діяльність. Підгруп було чотири: перша підгрупа - теоретики, які вивчали, хто такі волонтери та окремі волонтерські організації, друга – волонтери, які допомагали солдатам на Сході, третя – волонтери, які працювали над проектом «Чужих дітей не буває», та четверта – волонтери, які допомагали безпритульним собакам.

Під  час звіту ми також зібрали певну кількість грошей для собак та на маскувальній сітці сплели слово «МИР», адже нам так хочеться, щоб він панував повсюди».  Отже, добро робити легко, задумайтесь, можливо чиєсь життя залежить саме від вас.

 У травні чекаємо другий етап захисту проектів.

 Софія Камінецька

Переглядів: 215 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: