Вторник, 09.03.2021, 03:42
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » Вивчаємо педагогічний досвід
14:07
Вивчаємо педагогічний досвід

У п’ятницю, 17 листопада 2017 року, відбулась зустріч викладачів ЦК іноземних мов Бродівського педколеджу із вчителем-новатором, переможцем Міжнародних конкурсів, вчителем англійської мови ССШ №2 м. Броди Нестерук Мар’яною Романівною.

У ході зустрічі:

  • розповідь про стажування в США за програмою “Excellence in Teaching” у 2016 році та особливості системи американської шкільної освіти;
  • міні тренінг «Активні методи формування комунікативних умінь».

Нестерук М.Р. розповіла про своє 6-тижневе стажування в університеті штату Невада з методики викладання англійської мови і технологій в освіті разом із іншими учасниками програми із 19-ти різних країн світу. Стажування включало практику в школі 2 рази на тиждень. Вчитель поділилась враженнями від поїздки та проаналізувала особливості роботи американської школи, акцентуючи увагу на відмінностях від української школи (підготовка до уроку, дисципліна, ведення документації, відповідність стандартам, організація навчального процесу, співпрацю з батьками та ін.).

Під час міні тренінгу Нестерук М.Р. поділилась досвідом використання активних методів навчання для формування комунікативних умінь, а саме “Describe as if…”, “Quiz-quiz-trade”, “The Parking Lot”. 

Викладачі ЦК відзначили інформаційну і практичну цінність даної зустрічі і запозичили багато корисних ідей щодо активізації навчального процесу.

Наприкінці зустрічі Нестерук М.Р. пообіцяла поділитись досвідом ознайомлення з системою шкільної освіти в Фінляндії в результаті участі у ще одному Міжнародному педагогічному конкурсі.

 

Переглядів: 229 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: