Вторник, 09.03.2021, 03:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 7 » Вітаємо з перемогою!
00:25
Вітаємо з перемогою!

Оголошено список переможців обласного етапу VIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів та курсантів.

 Переможцем серед студентів закладів вищої освіти I-II р. а. (гуманітарний профіль) стала наша студентка Мельничук Наталія Михайлівна (гр. Д-31), яка нагороджена ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ.

 Дізнавшись про перемогу, Наталя пригадує, як все було.

     10 жовтня 2017 року студенти зібралися в одній аудиторії, щоб взяти участь  у І етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Перші місця здобули Перун Світлана(П-32) та Мельничук Наталя(Д-31).

       Трішки часу на підготовку, поглиблене вивчення літератури, і 18 листопада ми представили Бродівський коледж на ІІ етапі конкурсу. Проходив він у Львівському коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Чесно кажучи, зміна обстановки дуже заважає зосередитися. Це, напевно, була головна перешкода для написання твору. Але нічого. Через декілька хвилин, захопившись написанням, уже забуваєш, що ти не в рідному коледжі.

   Пройшло декілька тижнів, усі чекали результатів. І ось бажана перемога. Перше місце! Потрібно віддати належне викладачеві української мови Пастущак Т. Й., яка готувала мене до конкурсу.

   Залишився останній етап — Всеукраїнський…

Переглядів: 303 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: