Воскресенье, 17.02.2019, 02:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 3 » Висота твого адреналіну
23:48
Висота твого адреналіну

    Четвер, ліхтарі біля Маркіянового педколеджу розжарили власним світлом очі перехожих,  дорога все ще досі хрустить без натяку на калюжі, та попри все це в актовій залі нестандартна інтрига, інтрига, яка зачаровує мовчанням, а коли долучає до нього нотні коливання, заставляє серце битись, немов грім, та тільки з любов’ю і натхненням.

  Концерт на честь Дня св. Валентина - поєднання багатогранності кохання і його нелюдських проявів.

 «Jenny Garris» і його відтінки вільного світогляду. 

Сам гурт створився за ініціативи військовослужбовців Юрія Юр’єва, бас гітариста, та Олександра Ігнатка,  звукорежисера.

Спершу, працюючи удвох, вони спробували записати пісню власними  силами на самостудії. Пройшовши крізь години днів, вирішили створити гурт, підключили музикантів.

Усе складалось. Час летів, музичні твори у їх виконанні звучали новими, крізь ноти чулась віра і  вогнище талантів.

Уже пройшов рік. Різноманітні фести і струни, слова і навіть ночівлі без бажаного сну приносили цим людям   долю  того, що зараз заставляє рухатись, щоб бути собою. 

Барабани -  артистизм та манера Колобаєва Володимира.

Вокал -  вогняні пасма і  високі ритми - Марта Пишна.

Гітара - твоя загублена закоханість  і таємний келих самовіддачі - Луцишин Анатолій,  який  і є пером   для групи.

«Jenny Garris» для глядача залишиться шкатулкою без павутиння, адже кожен гурт має свої дерев’яності.   У Гаррісонів це  полягає саме в назві.

Солістка Марта Пишна поділилась власними спогадами: "Коли нас запросили виступити у коледжі, ми втішились, тому що знали: це буде молодь і для неї цікаво послухати щось нове у Бродах, тому без вагань погодились на таке запрошення. Надзвичайно тепло нас зустріли та сприймали, легко було працювати з публікою. Думаємо, що залишили теплий слід та хорошу згадку про себе. На даний час ми працюємо над записом першого альбому, який плануємо випустити зовсім скоро, можливо, і після Паски, ближче літа. На майбутнє плануємо зняти кліп та чекаємо відповіді з телешоу «Х-фактор».

 Студентам хочемо побажати хорошого життєвого настрою, впевненого ходу до своєї мети. Скажу словами наших пісень -  "Нехай у житті не буде поламаних квітів, а буденні дні проходять  лиш у стилі блюз." Легко та просто, дякуємо за підтримку та хороший настрій.

Організатором був пан Андрій Соя - надзвичайно розумна людина  у спілкуванні, хороший організатор, який добре розуміє молодь. Тож дякуємо і йому власне за запрошення і надіємось, що це не останній наш виступ у вас."

Цього  вечора звучало море музики, яка була близькою багатьом нам, усі миттєво знайшли перші ноти, які доводили до сказу і приємного шаленства. Музика в цей вечір звучала по-особливому щасливо, всі знайшли в ній долю свого божевілля і спокою водночас.

 У нашому коледжі рок-концерт трапився вперше, це був невимушений четвер, коли життя наздоганяло емоції, це було 15.

Четвер би не був настільки вільним і заповненим, якби не рідний, дозволю собі наглість це писати, якби не рідний Андрій Володимирович - прихильник емоцій  і різнопланового кришталю суспільства. Вірний Маркіяну і його дорогам, легкий та багатошаровий в думках.

Організатор цього вечора і позитив вашого четверга. Андрію Володимировичу :"Love is forever without warnings".

Дорогий Андрію Володимировичу і Гаррісони, дякуємо за те, що дозволили дихати вашим киснем. Дякую за те, що дозволяєте чути те, чого вимагають судини. Удачі в подальшому, ми вболіваємо за Вас.

Пам'ятайте, що музика і ваші відтінки кохання - інколи гострі сусіди, іноді пекучі вороги, іноді побережний вітер, а іноді тепло з каміна.

Кохайте так, щоб згодом творити музику.

 

  Надія Камінська

Переглядів: 295 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: