Вторник, 09.03.2021, 03:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Октябрь » 24 » Вислухайте бійця, не відводьте погляд
22:48
Вислухайте бійця, не відводьте погляд

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

 

З метою виховання у студентів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича 17 жовтня працівники абонементу ЦРБ О. Підгірняк та Л. Тетерін підготували та провели вечір-зустріч "Герої живуть поруч" (до Дня Захисника України), за участі бібліографа ЦРБ Н. Коваль, учня школи Н. Любунь, студентів педколеджу: Г. Ключник, С. Бобик, М. Гавришків, М. Дворка. Організатори запросили на зустріч учасника АТО Володимира Бойка та маму загиблого бійця Чорнобая Романа - Надію Чорнобай.

Пан Володимир розповідав про нелегкі бойові будні, умови життя, про силу і мужність українських захисників, про настрої військових і добровольців. Його розповідь була наскрізь пронизана любов'ю до України, призначенням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.

Пані Надія розповідала про свого сина та просила молоде покоління не забувати своєї Батьківщини, в разі потреби йти захищати її, навіть якщо йдеться про власне життя. Сказала, що покладає на молодь великі надії і вірить у те, що мир на нашій землі все ж настане.

Студенти коледжу спільно з працівниками Бродівської центральної районної бібліотеки привітали гостей віршами-молитвами, листами до військових та просто звернулись із наповненими вдячністю серцями.

Тільки тепер ми, напевно, усвідомили, що означають такі звичайні слова, як незалежний, вільний. Усвідомили, як це бути справжніми патріотами, яке велике значення мають слова нашого гімну, який рідний і дорогий нам наш синьо-жовтий прапор. Це пробудження свідомості, і воно сколихнуло всю Україну від наймолодшого до найстаршого.

Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави!!!!

Софія Бобик

 

Переглядів: 98 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: