Понедельник, 19.08.2019, 15:09
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Июнь » 10 » Вишиваночки – це стильно!
08:54
Вишиваночки – це стильно!

Щороку у третій четвер травня вся Україна відзначає Всесвітній день вишиванки. Кожен, навіть наймолодший українець, з гордістю одягає свою вишиту сорочку. Яка ж історія вишивки та що символізує вона для українського народу?

Вишита сорочка - це символ чогось особливого , своєрідного , зображення душі українського народу, найкрасивіший оберіг, що зберігає в собі велику силу, наснагу та мудрість праукраїнців. Історія вишивки на теренах України має багато тисяч років. Колись строчки для жінок пряли тільки з конопель або льону. Вважалось що ці рослини захищають майбутню матір і її ще ненароджене дитя. Кожен регіон мав свої візерунки, які також символізували родинну пам'ять, вірність та любов у сім'ї.

Найдавнішою є вишивка білим по білому. Проте проходили роки і все довкола швидко змінювалося. А чи модно  одягати вишиту сорочку сьогодні? Вишивка - це справді круто! Сьогодні усі зірки шоу-бізнесу у захопленні від української вишиванки. До речі, сьогодні популярною є квіткова вишиванка.

Проте не тільки зірки в захваті від української вишиванки, але й студенти нашого педагогічного коледжу.

16 травня усі студенти були стильно одягнені у свої сорочки, плаття, які були прикрашені неймовірним орнаментом. Ми вирішили дізнатися, що думають самі студенти про це свято? Одна із студенток стверджувала : "Одягати сорочку модно. Для мене вишита сорочка - це символ духу українського народу, вона об'єднує нас як націю."

Також до Дня вишиванки  у коледжі відбувся цікавий квест, в якому перемогла група П-12.

Отже, свято вишиванки - важливий день для нашого народу, це всі ті моменти, які відбуваються в нашій політиці. Тож не забуваймо  одягати наші вишиваночки, адже це стильно!

 

 Павлюк Олеся

Переглядів: 29 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: