Пятница, 03.04.2020, 11:29
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Февраль » 4 » Віртуальна мандрівка "Руська трійця в літописі нашої землі"
00:33
Віртуальна мандрівка "Руська трійця в літописі нашої землі"

9 грудня у коледжі відбулося засідання методичного об'єднання керівників академгруп, на якому студенти групи П-23 на чолі з курсовим керівником Сокур Русланою Богданівною захистила проєкт, над яким плідно працювала ще з першого курсу.

Керівник проєкту зінтегрувала роботу групи та гуртка журналістської майстерності, який очолює. Розпочалося все з анонсу – відеоролика із заняття гуртка, а далі - інтерв'ю. Журналістка - Дарія Крутяк, оператор - Святослав Білий. Під час такої розмови ми розповіли та показали те, над чим працювали. Виявилося, що за  1.5 року навчання ми зробили чимало: провели безліч цікавих заходів, дослідили матеріали кімнати-музею коледжу, ЦРБ про "Руську трійцю", написали статті у районну газету "Голос Відродження", познайомились із цікавими людьми, з якими продовжуємо спілкування. За нашими плечима багато пройдених онлайн-олімпіад та конкурсів.

 Під час звіту найбільше усіх захопила пісня "Дайте руки юні други" у виконанні Паньків Вікторії, та не менш зачарувала Павлик Софія своєю грою на бандурі, під яку уміло виконала пісню «Явір на зрубі лежить» разом із Омелюх Мар'яною і бібліографом Наталією Коваль.

Разом із ТК "Броди online" ми зняли фільм "Отець Маркіян Шашкевич". Баняс Богдана і Грицків Галина побували на Батьківщині будителя Галичини, відвідали музей, поспілкувались із екскурсоводом Марією Особою та жителями Підлисся.

У рамках проєкту ми хочемо не тільки самі дізнаватися про Шашкевича, а й знайомити з ним студентів коледжу, тому Граб Тетяна і Дячок Тетяна вирішили себе спробувати у ролі екскурсоводів музею коледжу. До дівчат дізнатися про Маркіяна завітали не тільки студенти педколеджу, а й учні бродівських шкіл.

Усі інші студенти також впоралися із своїми завданнями: вправно відповідали на запитання журналістки, декламували вірші, презентували наші роботи.

На запитання про завершення роботи над проєктом відповіли: "Ми на цьому не думаємо зупинятись, ми й надалі плануємо розвивати нашу тему, хочемо продовжувати досліджувати "Руську трійцю", будемо активно співпрацювати з журналістами ТК "Броди онлайн", які нам допоможуть знімати відео та документальні фільми, що торкаються нашої теми, плануємо безліч зустрічей із цікавими людьми, також сподіваємось, що під статтями "Голосу Відродження" часто з'являтимуться імена наших студентів."

 Грицків Г.

Переглядів: 26 | Додав: valentynaberbeka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: