Воскресенье, 07.03.2021, 04:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2021 » Февраль » 4 » Виховуємо Громадянина
11:21
Виховуємо Громадянина

Що таке волонтерство? Як стати волонтером? Ці питання обговорили під час презентації діяльностей організацій Карітас Броди як структурного підрозділу Caritas Ukraine та Червоний Хрест України для студентів Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича (групи П-23 та Т-21).

Онлайн-зустріч під назвою "Платформа соціальної дії" провели керівник Центру для дітей та сімей Карітас Броди Люба Сітка та головний регіональний фахівець проєкту "Сприяння захисту, добробуту та соціальній згуртованості вразливих груп населення в Україні" Червоний Хрест України Kateryna Kryklia. До слова, Карітас Броди та академгрупи П-23 та Т-21 на чолі своїх кураторів Воляник Н.В. та Дичик Л.С. уже другий рік проводять спільну діяльність.

 

Волонтери групи П-23 уже 2-й рік підряд плетуть маскувальні сітки і висилають маскування та продукти харчування у зону проведення в ООС на Донбасі. 4-5 сіток по 120-140 метрів квадратних кожна захищають наших військових. Останні разом із листами-вітаннями були передані на Різдво. Керівник групи П-23 координує потреби бродівських військовослужбовців із львівськими волонтерськими організаціями.

 

Студентки групи П-33 разом із куратором Сокур Р.Б. та викладачем педагогіки Багай Б.М. організували збір подарунків і солодощів на святого Миколая для вихованців Гірської обласної спеціальної школи, що в Луганській області.

Якщо вас теж зацікавив волонтерський рух у коледжі, звертайтесь до вказаних вище кураторів груп чи їх студентів.

 

 

 

 

 

Переглядів: 35 | Додав: roman55torko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: