Вторник, 09.03.2021, 03:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 15 » Виїзна педагогічна лабораторія групи Д-31
19:42
Виїзна педагогічна лабораторія групи Д-31

  

Нещодавно група Д-31 разом із керівниками практики Гелевич Г. І, Кривошиною Н. М. та Дубиною Л.М.  відвідали приватний НВК «Дивосвіт» (ДНЗ з естетичним спрямуванням, що знаходиться в Залізничному районі Львова на ринку «Південний».  Даний заклад засновано в 2004 році, директор – Савчин Юрій Володимирович.

  

   Оглядову екскурсію по закладу провела вихователь-методист Шміло М. Б.. Саме вона розповіла, що в садочку функціонує 9 груп: 1 ясельна, 2 других молодших, 3 середніх та 3 старших. У садочку створені належні умови для розвитку дітей: 2 фізичних зали, музичний зал, творча майстерня, басейн та ін.. Приміщення яскраве як зовні, так і всередині, розфарбоване цікавими малюнками. Кожен куточок закладу оформлено творчо та креативно, особливо групові кімнати. Кожна група має свою назву («Бедрики», «Метелики»…) і відповідне оформлення. Вихователі створюють цікаву навчальну базу, яка ґрунтується на інноваційних технологіях.

Також ми мали змогу побачити показове заняття із фізкультури, яке провела вихователь Сливка О. Б.. для студентів.  Гірняк Х. Б. провела майстер-клас виготовлення виробів із покидькового матеріалу.

Мельничук Н

Переглядів: 237 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: