Пятница, 17.08.2018, 10:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 22 » Відкритий захист проектів на тему «Моральний вчинок» студентів другого курсу відділення «Технологічна освіта»
21:12
Відкритий захист проектів на тему «Моральний вчинок» студентів другого курсу відділення «Технологічна освіта»

15 травня о 15:00 в актовій залі Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича відбувся відкритий захист проектів на тему «Моральний вчинок» студентів другого курсу відділення «Технологічна освіта».

А що ж таке «Моральний вчинок»? Отже, положення «Морального вчинку » повідомляють нам, що це загальноколеджний конкурс проектів (далі – конкурс), що проводиться методичним об’єднанням керівників груп за підтримки студради, дирекції. Конкурс проводиться з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності студентської молоді.

Основними завданнями конкурсу є:

  • створення умов для виховання високих моральних якостей, формування громадянина, здатного до свідомого вибору, підвищення правової культури студентів;
  • пропаганда системи етичних норм, правил поведінки, що склались у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей і уявлень про добро, честь і гідність, громадянський обов`язок, совість, справедливість;
  • утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;
  • поширення кращого досвіду благодійної діяльності студентських колективів; упровадження нових форм організації змістовного дозвілля студентів.

Отож, на підставі сказаного вище група Т-22 вирішила у своєму проекті, тема якого  «Крила людської душі»,  реалізувати мету, що полягає у залученні студентів до активної благодійної діяльності, спрямованої на психологічну підтримку дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків; показати студентам, що благодійність може носити не лише матеріальну, а й духовну форму; залучення студентської молоді до правової культури збагачення її духовного життя; формування вміння доносити до дітей інформацію, пояснювати необхідний матеріал; розвивати навички спілкування з дітьми; формування та розширення зв’язків військовослужбовців з студентською молоддю; формування у студентів гуманістичних і духовних орієнтирів; ознайомлення з традиціями доброчинності як історичним та духовним надбанням українського народу; виховувати у молоді милосердя, доброту, чуйність, небайдужість до чужого болю, готовність підтримати у важку хвилину, розрадити у біді; виховувати у студентів поваги до захисників Батьківщини. 

А все відбувало так: група ділилася на чотири підгрупи, і кожна почала діяти в певному напрямку.

  • 1 підгрупа працювала в напрямку правової освіти.

  • 2 підгрупа проводила майстер-класи у Бродівській початковій школі номер 1 (1-А клас). Було проведено 2 майстер-класи – «Тепло маленьких долонь», і «СуперМама».

  • 3 підгрупа у напрямку «Святковий». Брали участь в Дитячих ранках до святого Миколая.

  • 4 підгрупа - напрямок «Допоможи тим, кому гірше, ніж тобі». Відвідали військовий госпіталь, Золочівський дитячий будинок "Рідний дім" і привітали зі святом Миколая дітей загиблого під час українсько-російської війни військовослужбовця.

Переглянувши  звіт про виконану роботу, я з упевненістю можу сказати, що мета була не тільки виконана, а й перевиконана! Усі залишилися щасливими та задоволеними після зустрічі з студентами педколеджу. А самі студенти,  перейнявшись всім теплом  дитячих сердець, вирішили, що це буде не остання їхня зустріч з дітьми, адже ще ж багато є таких потребуючих, як вони.

А наступними мали честь представити проект студенти групи Т-21. «Україна починається з тебе», саме таку назву отримав їх проект. Мета – популяризація  Бродівського педколеджу серед молоді та жителів міста, а також - заохотити майбутніх абітурієнтів до вступу у наш навчальний заклад , сприяти  кращому фізичному розвитку дітей молодшого шкільного віку, облаштувавши дитячий майданчик. А як вони вирішили  реалізувати цю мету, чи можемо дізнатися від самих студентів: «Для свого проекту ми обрали два напрямки - профорієнтаційну роботу  та допомогу дошкільним навчальним закладам. Це зумовлено певними проблемами, з якими ми зіштовхнулись протягом свого навчання, оскільки вони є найбільш актуальними на даний час.

Сьогодні професія вчителя не дуже популярна. У зв'язку з цим кількість абітурієнтів у педагогічних заклади, зокрема і у наш,  не є великою. Проте вчитель - це людина, яка формує майбутні покоління. Тому перед нами постало нелегке завдання: заохотити молодь поважати професію вчителя і самим обирати її. Для  цього ми вирішиш показати, яке воно - студентське життя майбутнього педагога, висвітлити особливості навчання в нашому закладі.

Фінансування дошкільних навчальних закладів в останні роки залишає бажати кращого. Тому, турбуючись про майбутні покоління та бажаючи допомогти їм у правильному розвитку, ми вирішили своєю працею допомогти садочку №4 у виготовленні садових меблів.». Безумовно похвальним є те,чому присвятили свій час та енергію студенти, адже не кожен зараз може отак взяти і допомогти вирішити одну з проблем ДНЗ. Сподіваюся, це буде не остання їхня допомога дітям.

Підводячи підсумок цього заходу, я можу з упевненістю сказати, що наші студенти не даремно проводять свій вільний час, а творять дійсно прекрасні речі. Я вірю, що саме з таких маленьких вчинків, як по цеглинах, будується міцний замок – замок, завдяки якому людина стає сильною духом і незламною тілом. Отож, творіть добрі вчинки, адже це безцінні моменти бачити ці маленькі оченята, які блищать щастям та кажуть тобі: «Дякую».

Мирослав Гесик, Ф-21

Переглядів: 60 | Додав: myroslav | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: