Вторник, 09.03.2021, 03:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Апрель » 2 » Відкрити власне "Я"
01:59
Відкрити власне "Я"

27 березня о18:00 студенти журналістського гуртка на чолі з керівником Русланою Богданівною Сокур вирушили на літературний вечір. "Line up" - так зветься цей захід. Ідучи на зустріч, ми розуміли, що будуть присутні люди, з якими справді цікаво поговорити і, власне, є про що.

Захід відбувався у приміщенні “Капризу”. Учасники, розмістившись у дружньому колі, в ігровій манері спілкування познайомились один з одним, а опісля писали на аркушах паперу особисте запитання, що хвилює учасника. Запитання могло стосуватись будь-якої сфери діяльності. З цих аркушів ми згорнули величезну кулю паперу і тоді по черзі зачитували анонімні запитання, даючи на них відповідь і в певній мірі дискутуючи один з одним. Була проведена така собі літературна дискусія, яка направду мене надзвичайно захопила. Дуже цікаво слухати погляди кожного на одну і ту ж проблему.

Згодом усі мали змогу насолодитись прекрасною поезією пані Альони Іллівни Хміляр, організатора заходу. Вірш ”Весна” запам'ятався якоюсь незвичайною легкістю, так і навіював тепло та хороший настрій.

 Усі насолоджувались цікавим спілкуванням за чашкою гарячого чаю та солодким печивом. Після цього наші студенти представили анотації до своїх улюблених книг, даючи відповідь на запитання: ”Що читаєте ви і що варто прочитати”. До речі, анотації учасники гуртка журналістики складали самі і навчилися цього мистецтва на попередніх заняттях.

Далі ми мали честь бути першими, хто почув написаний вірш дівчини, яка ніколи до цього не віршувала. "Я вчора сіла і написала, бо дуже хотіла до вас сюди прийти", - сказала Таня Войтів, витираючи сльози зі своїх щічок після зворушливого декламування.

Насправді кожному не вистачає бути почутим, мати де і кому себе відкрити. Такі заходи є дуже важливими для сучасної молоді. Вони допомагають відкрити своє власне “Я”, реалізуватись у тому, чим подобається займатись. Тому величезне дякую всім організаторам вечора, всім людям, що долучились і подбали про всі умови проведення зустрічі.

Ми продовжували цікаве спілкування. Всі почали згадувати, а чи мають вони якусь свою поезію, адже якщо є нагода, то чому б не використати її і не зачитати своєї вірші, поділитись частинкою себе.

Пан Володимир Ступак знайшов і зачитав для нас свій вірш, який ще був написаний 4 роки тому. Поезія пройнята глибоко філософським змістом і звучить, як справжній ”духовний заповіт”,- жартували ми. “Ця поезія і досі не втрачає своєї актуальності в моєму житті, і я б не змінював у ній ні слова”, - каже автор.

 Далі наша студентка Віра Білозір зачитала свою поезію про кохання. Це звучало дуже ніжно і по-юному.

Такі прослуховування надихають творити, що ми далі й робили. Ми пробували скласти спільний вірш, який, між іншим, непогано вийшов, і на цьому наш вечір підійшов до завершення. Зробили спільні фото (як же без цього). І з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

Дарія Крутяк

Переглядів: 211 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: