Пятница, 26.02.2021, 17:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Апрель » 12 » Весняний фольк
22:17
Весняний фольк

Весна вже давно бентежить душу. Починають цвісти дерева, у повітрі відчувається неповторний  аромат. Весна - початок чогось нового. І можливо, у ваших серцях ще холодно і надворі не дуже тепло, проте весна вже вступає у свої права: і не тільки паростками квітів на галявині, не тільки цвітінням дерев на узбіччі, а й неперевершеним заходом. Весна, заглядаючи до кожного будинку, завітала і у наш коледж.  

4 квітня у Бродівському педколеджі відбувся концерт під назвою «Весняний фольк». Усі учасники цього свята виконували музичні твори на весняну тематику. Гості могли насолодитися чудовим виконанням музичних творів та різноманіттям музичних інструментів. Організатором заходу стала викладач методики музичного виховання Лисак Ольга Богданівна. Студенти 1-4 курсів продемонстрували свої вміння. Також на святі прозвучало багато цікавої інформації про народні пісні, їхню історію та виконання.

Концерт пройшов у чудовій атмосфері.  І учасники, і гості змогли відпочити душею на цьому святі весни. Сподіваємося, що такий вид діяльності стане традицією у нашому коледжі.

 Світлана Новосад

Особисто в мене залишились тільки позитивні емоції та враження. Взявши участь в цьому святі, я мала можливість відчути цю весняну атмосферу. Звичайно переживання були перед виконанням п'єси “І шумить, і гуде…”, але я відчувала підтримку з боку глядачів, і тому у мене все вийшло. Безперечно, милозвучна гра на скрипці, бандурі та баяні нікого не залишила байдужим, про що свідчили схвальні відгуки присутніх. Учасникам сподобалось участь в концерті, адже це не лише виступ на сцені перед глядачами, а й чудова можливість показати свої вміння та навички, набуті за роки навчання у коледжі. Надіюсь, що такі заходи в нашому закладі проводитимуться періодично і кількість учасників тільки зростатиме. Адже є не тільки весна, а й літо та осінь, які вражають не менше.

 Мар’яна Попович

Всі були зачаровані концертом. Глядачі могли побачити різноманітність виконання музичних творів. Учасники заздалегідь готувалися до виступу за певними вказівками викладачів музики. Кожен виступ характеризувався індивідуальністю, емоційністю, креативністю та вправністю володіння інструментом. Цікаво проявилися як інструментальні, так і вокальні навички. Виступи супроводжувалися підбором різноманітних відеофрагментів. Це створило казкову атмосферу і сприяло кращому розумінню твору. Тому такі заходи є досить цікавими і їх треба проводити.

 Ольга Мисак

Переглядів: 281 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: