Пятница, 17.08.2018, 10:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июнь » 5 » Вечір зустрічі з випускниками
06:53
Вечір зустрічі з випускниками

Час іде, роки минають, змінюються події, та незмінні хороші традиції. Однією такою традицією у Бродівському педагогічному коледжі є зустріч випускників, щорічне влаштування справжнього свята для тих, хто навчався у стінах нашого навчального закладу. Надзвичайно приємно бачити усміхнені, сповнені життєвої мудрості і до досвіту обличчя випускників.

Цьогорічне свято, що відбулося 26 травня 2018року, зустріло випускників декількох поколінь. Хоча між ними різниця в часі, віці, їх об’єднує любов, вдячність та повага до Бродівського педагогічного коледжу, його викладачів та працівників. Вони не забули,з'їхалися,щоб разом згадати юні роки.

У гостей була можливість переглянути надзвичайно красивий концерт. До цього коледж, як завжди, готувався ретельно та заздалегідь. Кращі студенти навчального закладу продемонстрували глядачам своє вміння дивувати публіку. До виступу були залучені викладачі різних циклових комісій. Із вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу.

 Концерт приніс глядачам задоволення і радість, а щире товариство і теплі розмови допоможуть зберегти враження до наступних зустрічей.

 Огерук А.

Переглядів: 80 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: