Суббота, 15.12.2018, 12:58
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 10 » Вечір слова
18:37
Вечір слова

І ось момент оцей настав,
Коли усе сміється й плаче,
І на папері написав
Свої думки, й ожив неначе.
ЛітКлуб «Момент Слова»

   Як ви проводите свої вечори? Удома, на м’якому дивані, механічно перемикаючи телевізійні канали? Або ж у достатньо комфортному готелі за сотні кілометрів від домівки? Але чи часто ви проводите вечірні години нестандартно й одночасно з користю для інтелектуального розвитку?

      Ось ми, члени ЛітКлубу «Момент Слова» (керівник Савчин Р.О.)  спільно із МГО «Наше місто» (керівник Данилюк Р.П.) мали нагоду провести час у колі талановитих людей. Осіннього вечора, 27 вересня, о 20-тій, усі ми зібрались, щоб поділитися думками, зачитати власну поезію і просто поспілкуватись на різноманітні, досить актуальні теми.

     У «Вечір авторської поезії» змінюються погляди на світ та реальність, адже кожен прочитаний вірш залишив відбиток на свідомості слухачів. Протягом декількох годин юні автори читали поезію із перервою на чаювання. Не можливо словами описати атмосферу, яка ходила навшпиньки поміж нас. Тепло, затишок, м’які сидіння стільців... Що ще потрібно для повного комфорту? Після кожного твору у нас був час поміркувати над змістом, проаналізувати його і поставити питання автору щодо теми або окремих моментів.

         Все це не марна трата часу. Це дійсно дає змогу думати. Не завжди легко знайти ретельно захований зміст у підтексті. Але із часом ми набуваємо вміння  розуміти, відчувати, співпереживати. Безперечно, цей захід став для кожного безцінним досвідом, який у майбутньому неодмінно стане у пригоді.

      Хотілося б, щоб такі заходи набували популярності у нашому доволі-таки невеликому місті й відбувалися частіше. Справді, це велика праця організаторів. Адже не кожна людина здатна зібрати публіку й створити маленьку казку, яка запам’ятається надовго й залишиться вічним спогадом із присмаком поезії.

Марта Валла, П22

Переглядів: 266 | Додав: momentslova | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: