Пятница, 17.08.2018, 10:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июнь » 5 » Вечір поезії
18:22
Вечір поезії

І ось момент оцей настав,
Коли усе сміється й плаче,
І на папері написав
Свої думки, й ожив неначе.
ЛітКлуб «Момент Слова»

  Проминув цілісінький день в очікуванні чогось незвичайного. "Передчуття не можуть обманути", – сказала я сама собі і попрямувала до місця, де повинні були зустрітися літклубівці.  Як же приємно було бачити ті добре знайомі, життєрадісні та усміхнені обличчя. Хай там як, але ніщо так не може втішити та зігріти, як хороша компанія і порція добрячих обіймів.

    Нехай ми усі бачилися відносно недавно, це не завадило нам проявити неабияку радість щодо зустрічі. Усю дорогу до місця призначення ми гомоніли на різні теми і ділились розповідями про нещодавні події. Давненько я не відчувала таку легку безтурботність та ейфорію.

         То що ж це було? Так от, 24 травня о 21:30 МГО "Наше місто" спільно з ЛітКлубом "Момент Слова" вперше у Бродах провели вечір поезії в нетрадиційному форматі. Локацією для проведення заходу були вибрані каземати Бродівського замку. Стародавні стіни архітектурної пам'ятки стали для нас притулком на вечір і забезпечили дах над головою. Атмосферність дійства просто зашкалювала... Надзвичайно круто послухати авторські вірші біля багаття, коли темрява окутує сонне місто... Надзвичайно круто поспівати до болю знайомі пісні і дати волю своїм почуттям... Надзвичайно круто вибитись із буденного ритму життя і загорнутися у щось цікавіше, тепліше, душевніше... 

       Бажаючих послухати поезію було чимало. Перед початком відбулося знайомство. Вислухавши невеличку інформацію про усіх присутніх, ми розпочали по черзі зачитувати свої вірші,- по декілька кожен. Слова лилися з вуст юних поетів, запалюючи мрії і обпікаючи серця, а музичні паузи іще додавали більше полум'я. Є три речі, які можна робити вічно: дивитися, як горить вогонь, прослуховувати улюблену музику та насолоджуватися щирою і, насамперед, авторською поезією.

        Вечір справді вдався, та чи могло бути інакше?
    Варто подякувати всім, хто прийшов і долучився до організації даного дійства. Будемо чекати нових зустрічей!

Ванесса Барвінська, П12

Переглядів: 104 | Додав: momentslova | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: