Вторник, 09.03.2021, 03:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Ноябрь » 7 » Вчитель, який надихає…
16:44
Вчитель, який надихає…

Чи можна займатися йогою у школі на уроках? Чи можна навчатися в Космосі? Відповіді на ці та інші запитання  студенти 4-х курсів відділення «Початкова освіта» мали змогу отримати на педагогічній лабораторії (18 жовтня), організованій завідувачем відділення «Початкова освіта».

Досвідом із студентами поділилася випускниця коледжу,  вчитель Львівської школи № 27 – Яйко Наталія Іванівна. Вона розповіла, що зі своїми учнями працює за програмою «Лицем до дитини».  На уроках використовує інтерактивні методи навчання: «Мозаїка», «Лото», «Рушничок», «Розкажи, як треба», «Реклама» тощо. Разом із класом Наталія Іванівна організовує різноманітні флешмоби та акції («Прикрась життя українською», «Закамарками рідного міста»…).

Педагог продемонструвала студентам  відеоматеріали зі свят, які провела зі своїми вихованцями. Як зізналася сама Наталія Іванівна, більшість сценаріїв вона пише самостійно. Доволі часто проводить інтерактивні уроки в музеї Л.Левицького. Такі  уроки дітям подобаються найбільше. Наталія Іванівнана магається, щоб її клас знав якомога більше не лише про рідне місто, а й про всю Україну.

На своїх уроках педагог практикує йогу, адже, за її словами, це сприяє відпочинку дітей набагато більше, ніж звичайні фізкультхвилинки. Протягом перерв діти не пасивно відпочивають, а займаються цікавими іграми та іншими видами діяльності. У своїй роботі Наталія Іванівна використовує і тематичне навчання, реалізовуючи при цьому міжпредметні зв’язки.

Клас Н. І. Яйко бере участь в різноманітних конкурсах та акціях, у яких неодноразово здобував призові місця. Педагог співпрацює із учителями інших шкіл, консулом Канади, мером Львова. Діти разом із вчителькою часто гуляють на свіжому повітрі у парку, відвідують музеї, театри, виставки.  Нещодавно діти власноруч виготовили ангеликів любові, яких відправили в зону АТО.

Вчитель також працює із дітьми-аутистами. На перший погляд, надзвичайно складно займатись із такими дітьми, та Наталія Іванівна зізнається, що вони напрочуд активні та талановиті і працювати з ними лише одне задоволення.

Наталя Іванівна поділилася зі студентами секретами свого успіху, дала поради, якими сайтами варто користуватися при підготовці до уроків.

Студенти, які відвідали цей захід, отримали незабутній досвід. З нетерпінням чекатимемо нових зустрічей із педагогом

Світлана Новосад

Переглядів: 419 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: