Воскресенье, 07.03.2021, 05:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Февраль » 9 » Вчимося бути самоефективними
23:11
Вчимося бути самоефективними

Усі ми дуже різні. По-різному бачимо світ, по-різному відчуваємо себе в ньому. Багато хто з нас упевнений у собі, вірить в свої сили, тому легко протистоїть складнощам, усуває перешкоди, які постають на шляху.

Інші не такі рішучі, і їх зупиняють навіть невеликі перешкоди. Також існує категорія людей, які вважають за краще відсиджуватися у своєму куточку, не сміючи мріяти і думати про здійснення якихось вчинків.

Як вважає більшість із нас, віра в себе дається нам згори. Вона або є, або немає. Однак це завжди цікавило психологів, які вирішили з’ясувати це питання. У зв’язку з проведеними дослідженнями, психолог Альберт Бандура ввів нове поняття – самоефективності.

У Бродівському педколеджі відбувся педагогічний тренінг по цій темі.

Ведучими заходу були студенти груп П31: Лесик Зіновія, Дубенська Тетяна; П32: Труш Софія, Дмитраш Анастасія; П33 Крутяк Ірина, Собко Анюта. Також були задіяні в якості учасників студенти із цих груп, яких було поділено на 2 підгрупи, перед ними поетапно поставлені чітко сформовані завдання та запитання. Учасники досить вдало справлялись із завданнями та почерпнули для себе багато нового.

Підводячи підсумки нашої роботи, можемо дати усім пораду: після кожної пікантної ситуації, яка виникатиме у житті, спостерігайте за своїми емоціями, думками, а також намагайтеся відповісти на такі три запитання:

1) Що доброго в тому, що трапилося?

2) Чому я можу навчитися завдяки цій ситуації?

3) Як я можу виправити ситуацію і отримати при цьому задоволення?

 Мельник Василина

Переглядів: 238 | Додав: momentslova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: