Пятница, 26.02.2021, 18:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 4 » В гості до діток
09:11
В гості до діток

15.11.2017р. відбувся виїзд педагогічної лаболаторії, під час якої студенти групи Д-41 разом з викладачами дошкільного відділення Гелевич Г.І., Кривошиною Н.М., Дубиною Л.М. відвівали Комунальний заклад Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів «Світанок» з поглибленою професійною підготовкою».

Поїздка відбулася в рамках ознайомлення студентів з особливостями дошкільної освіти на різних рівнях, адже попереду очікує переддипломна довготривала практика. Під час якої можлива праця з різними вихованцями, в тому числі і з дітками з потребами чи вадами розвитку. Саме це і стало метою нашої поїздки. Даний центр забезпечує виховання, навчання та реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами віком від 3 до 18р.  Стащак Ніна Андріївна – директор закладу та Небожук Олександра Іванівна – методист, заступник директора з метод. експерементальної роботи радо нас зустріли, провели коротке ознайомлення з історією та структурою закладу, основними засадами роботи, вказали на особливості  роботи в даній галузі. Організували екскурсію закладом, показали заняття з кожної методики, де ми мали змогу практично перевірити особливості роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Після чого було організовано круглий стіл на тему «Специфіка роботи з дітьми з особливими потребами» для обговорення питань, що склалися протягом часу проведеного в стінах закладу.

Ну а ми в свою чергу щиро подякували за гостинність адміністрації та всього педагогічного колективу, які радо нас зустріли та показали особливості даного типу навчальних закладів, залишивши невеличкі подаруночки в складі дидактичних ігор, які старанно виготовляли студенти групи Д-11, масок зроблених власноруч руками студентів. Адміністріція, нас також, без подаруночків не залишила. Звісно, хочеться, щоб потреба в даних центрах не була, а щоб всі малята народжувалися та зростали здоровими, повноцінними. Проте, якщо вже виникла проблема, то з нею необхідно боротися на ранніх, початкових етапах, не потрібно боятися, треба вірити і памятати, що ви з проблемою не сам на сам, а є люди, які допомагають. Тому бажаємо всьому педагогічному колективу плідної праці, безмежного терпіння і сонячної любові до дітей.

 

Переглядів: 428 | Додав: myroslav | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: