Воскресенье, 07.03.2021, 05:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июнь » 27 » Усе на світі починається з мами
22:14
Усе на світі починається з мами

За вікном гуляє літо, веселощів пора прекрасна, проте не для студентства, яке долає "важкі сходини" сесії. Варто зауважити, що не тільки одними теоретичними відомостями показують свої знання студенти педколеджу.
         21 червня в актовій залі Бродівського педагогічного коледжу відбулася прем'єра вистави "Вовк та семеро козенят". Мораль казки висвітлювала важливе значення матусі в житті кожного. Постановка відбулась за мотивами однойменної народної казки за участю студентів 4-го курсу відділення "Дошкільна освіта" під керівництвом Чижевської О.Ю. (голова циклової комісії музики). Студенти захищали додаткову спеціалізацію «Музичний керівник у ДНЗ», а поставлена вистава була практичним блоком іспиту. Мета колективної творчої роботи полягала в перевірці засвоєного протягом попередніх років матеріалу з таких дисциплін: практикум з навчання музичної діяльності у ДНЗ, хореографія у ДНЗ, співи і музична література, ритміка і хореографія, основи акторської майстерності, вокал.

Слід зазначити, що участь в даному дійстві багатьом студентам допомогла побороти страх перед сценою. В комісії були присутні: екзаменатор Чижевська О.Ю., викладачі вокалу, індивідуального інструменту Скарубська М.В., Гнатюк М.М. музичні керівники ДНЗ №8 Сацьків Г.І. та ДНЗ №9 м. Броди Трухлінська Н.Б., які в кінці прем’єри дали свої безцінні рекомендації для майбутньої успішної професійної діяльності.

 Совбан М.

Переглядів: 209 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: