Вторник, 09.03.2021, 02:41
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 6 » Цікаве спостереження
16:23
Цікаве спостереження

Студентам груп П-33 та П-31під керівництвом Дутчак Ірини Євгенівни та Гай Вікторії Романівни випала унікальна можливість поїхати у Львів на спостереження з педагогіки і методики навчання природознавства.

5 грудня студенти відділення «Початкова освіта» разом із викладачами побували у колективі львівських педагогів-новаторів та їх вихованців. Враження неймовірні, побачене запам'ятається надовго. Музейний урок природознавства проводився в НМЛ «Українське мистецтво XX ст". Також студенти побували у зоологічному музеї Національного університету ім. І. Франка, в якому налічуюється понад 180 тис. експонатів, з яких близько 10 тис. формують експозицію. Фонди музею репрезентують тваринний світ усіх континентів та всіх акваторій земної кулі.

Після екскурсії і музейних уроків, які для нас провели працівник музею п. Людмила Співак та вчитель Львівської ЗОШ №27 Наталя Іванівна Яйко і учні 1-А класу, нас очікував круглий стіл і майстер-класи від засновників Освітньої ініціативи "Вчительські закамарки": Дуляби Ю. В., вчительки ЛНВК "Школа-гімназія І ст."; Кіндрат М. І., вчительки пілотного класу ССЗШ № 66 м. Львова; Дворянин Ю. М., вчительки СЗШ №83 м. Львова; Гренюх Х. Р., вчительки СЗШ №97 м. Львова, а також Яйко Н. І., методиста з початкового навчання НМЦО м. Львова.

 Враження від майстер-класу залишились яскравими, багато позитивних емоції. Приємно, що пані Наталя, Юліанна і Юля є випускницями нашого коледжу. Ми пізнали для себе багато цікавого та нового, що в подальшому зможемо використати в професійній діяльності.

 

 Пантера Марта

 

Переглядів: 282 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: