Пятница, 26.02.2021, 18:11
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Апрель » 27 » Умань зібрала талановиту молодь
11:43
Умань зібрала талановиту молодь

Студенти Бродівського педколеджу та їх наставники стали учасниками  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» та Всеукраїнської  науково-практичної конференції у м.Умань.

Умань – одне з найбагатших у Черкаському краї місць, що славляться історико-культурною спадщиною. Місто має неповторний колорит. Зачаровують старовинні будівлі, радують око пейзажі Софіївського парку, манить до себе прохолода Осташівського ставу.

Умань – студентське місто: кількість студентів сягає близько 15 тисяч.

20-23 квітня 2016 р. технолого-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мав високу честь вже вшосте за останні роки проводити ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» та втретє – Всеукраїнську науково-практичну конференцію: «Актуальні проблеми технологічної та професійної освіти: досвід та перспективи».

Учасниками олімпіади були студенти з 18 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та представники чотирьох педагогічних коледжів, а саме: Вищий комунальний навчальний заклад «Коростишівський педагогічний коледж імені Івана Яковича Франка», Вищий комунальний навчальний заклад «Володимир-Волинський педагогічний коледж Агатангела Юхимовича Кримського», Комунальний вищий навчальний заклад «Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Тараса Григоровича Шевченка Черкаської обласної ради», Комунальний заклад Львівської обласної ради «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича».

Відкриття олімпіади супроводжувалось презентацією наукових здобутків та навчально-матеріальної бази факультетів. Всі три дні діяла виставка виробів студентів кожного навчального закладу, який брав участь в олімпіаді, на будь-яку тематику і з будь-яких матеріалів. Загалом в олімпіаді взяли участь студенти з 22 провідних вищих навчальних закладів України (123 учасники).

Від Бродівського педагогічного коледжу імені М.Шашкевича були делеговані 6 чоловік:

Костів Надія Романівна (студентка гр. Т32), Джала Микола Степанович (студент гр. Т31), Карпало Назарій Ярославович (студент гр. Т41), Гарбузова Наталія Василівна (викладач теорії та методики трудового та професійного навчання; основи харчових технологій, ХОМ швейних виробів), Кривошина Богдан Михайлович (завідувач  відділенням «Технологічна освіта»), Метко Андрій Богданович (викладач столярної справи; українських народних ремесел).

Олімпіада проводилася у 4 тури:

1.                Презентація факультету (відділу) свого навчального закладу.

2.                Розробка і захист плану-конспекту уроку.

3.                Захист творчого проекту.

4.                Розв’язування теоретичних завдань (тестів).

У результаті пройдених усіх етапів Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» учасниця нашої команди Костів Надія зайняла почесне ІІ-ге місце. Вітаємо Надію і викладачів-наставників, які вклали багато праці у підготовку студентки до цього престижного заходу, а саме: Гарбузову Наталію Василівну, Проскурякову Світлану Павлівну, Дутку Андрія Володимировича.

Джала Микола брав участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з доповіддю на тему «Інтерактивні технології кооперативного навчання фахівців технологічної освіти».

Враженнями діляться учасники.

Костів Надія:

  • Олімпіада, у якій я брала участь,  відбувалась у ІV етапи:

І етап – розроблення плану-конспекту уроку;

ІІ етап – захист творчих проектів;

ІІІ етап – тестування з професійно-орієнтованих дисциплін;

ІV етап – проведення фрагментів уроків.

Приємно відзначити, що наш педагогічний коледж був нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді. Дякуємо за це керівникам наших творчих проектів Ошурку Ігорю Степановичу та Гарбузовій Наталії Василівні; всім викладачам, які активно сприяли підготовці та всіляко допомагали під час створення проектів; завідувачу відділенням «Технологічна освіта» Кривошині Богдану Михайловичу та директору коледжу Кваку Олександру Володимировичу за можливість представляти коледж.

Карпало Назар:

  • За час поїздки ми встигли отримати порцію позитивних емоцій, веселих знайомств, незабутніх вражень та неоціненного досвіду. А найприємніше – те, що ми вкотре переконались: наша Альма-Матер складає гідну конкуренцію серед провідних навчальних закладів цілої України. Пишаймось цим та любімо її!

Загалом поїздка залишила приємні враження і великий досвід участі в таких масштабних змаганнях. І далі залишатиметься величезна мотивація для особистісного і професійного саморозвитку, що сприятиме одержанню нових перемог і визнання.

ЩЕ ФОТО

Переглядів: 472 | Додав: valdz | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: