Воскресенье, 07.03.2021, 04:56
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Ноябрь » 6 » Україна - не Україна без Володимира Івасюка
22:24
Україна - не Україна без Володимира Івасюка

У той час, коли студенти черговий раз тяжко зітхають від заняття індивідуальної музики, їхні викладачі турбуються про зовсім інше.

Сьогодні Маркіянові стіни згадують великого митця із необмеженими рамками душі, циклічно незмінну творчу особистість, людину, чиї очі мають неабияку гостроту, а серце - власними ж творіннями виділяє одну із давно зароджених лавин нашого суспільства.

26 жовтня о 18:00 у Бродівському педагогічному коледжі відбувся концерт, присвячений творчості Володимира Івасюка - одного із основоположників української естрадної музики (поп-музики). Він - автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець із вірними українському народу очима.

В актову залу цього вечора зійшлись не тільки студенти та викладачі, а й мешканці Бродів, громадські активісти, творчі люди нашого маленького міста, викладачі музики та хореографії інших шкіл,  просто брідщани, які мали бажання збагатитись духовно.

Організатором концерту був Ігор Стех – викладач, чию харизму, доброту, щирість та ласку видно за кілометри.

Сценарій заходу, присвячений В.Івасюку, вміщав у себе немалий обсяг його авторських пісень, виконаних викладачами та студентами нашого коледжу. "Я піду в далекі гори", "Моя пісня", "Балада про отчий дім", "Водограй" - одні із тих пісень, які викрали у кожного із слухачів частину свідомості.

Україна - не Україна, без "Червоної рути". Україна - не Україна без Володимира Івасюка. На закінчення цього творчого заходу усі гості гуртом заспівали саме цю пісню, яка стала однією з найвідоміших українських пісень у світі.

Ще один складний день закінчився красиво. Дякуємо за ініціативу, за атмосферу, за щире виконання. Дякуємо за Вас, дорогі викладачі.

 

 Надія Камінська

 

Переглядів: 253 | Додав: myroslav | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: