Воскресенье, 07.03.2021, 04:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Ноябрь » 7 » Уклін тобі, Маркіяне
15:39
Уклін тобі, Маркіяне

     

 Українська земля багата на людей, які возвеличували свою Батьківщину на весь світ. Одним із таких людей-світочів є Маркіян Семенович Шашкевич. Гортаючи сторінки біографії цієї надзвичайно сильної духом людини, можна дізнатися, яким важким було його життя. Незважаючи на короткий вік (32 роки) свого земного життя, на важкий час – роки підневільного животіння Галицької України, національної нужди та свавілля як у державних, так і в релігійних структурах, йому вдалося зробити все можливе, щоб мова «хлопська» стала літературною, щоб майже весь світ дізнався про красу рідної для нас української мови. Він зробив для Галичини те, що Т.Шевченко для Наддніпрянської України.

       Наш Бродівський педагогічний коледж носить і`мя саме цього «будителя Галичини», чим ми пишаємося.

       11.10.2016р. студенти академічної групи 3-го курсу Дошкільного відділення разом із керівником групи Гелевич Г. І. та музичним наставником Гнатюк М. М. підготували відкриту виховну годину в с.Підлисся Золочівського району, адже саме там знаходиться садиба родини Шашкевичів. Тема виховного заходу «Уклін тобі, Маркіяне» була спрямована на огляд життя та творчості поета, священика та громадського діяча.

       На виховну годину було запрошено керівників усіх академічних груп нашого навчального закладу. Слова, що виголошували студенти про М.Шашкевича, не залишили байдужим жодного слухача; пісні, поезії, музичний супровід у виконанні студентів показали активну підготовку  до проведення заходу.

       Такі виховні заходи привчають більше цінувати людей, які життя віддали заради нашого майбутнього

Совбан М.

Переглядів: 352 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: