Вторник, 09.03.2021, 02:40
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Октябрь » 7 » Учителю! Пораднику і друже!...
14:37
Учителю! Пораднику і друже!...

     Учитель – професія унікальна. Саме він першим вводить  учня в чудовий світ знань і праці, допомагає зробити правильний вибір. Недарма кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор – у створених ними скульптурах, а вчитель – у думках і справах учнів. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних наставників – вчителів.

   І напередодні свята Дня вчителя у групі П-22 відбулася виховна годинна на тему «Зустріч з ветераном освітянської ниви». І ми мали змогу познайомитися з Бойцун Іванною Миколаївною – першою вчителькою нашого курсового керівника. 

       Пані Іванна почала свою роботу вчителя в 22 роки у школі №4 м. Броди. Там вона отримала медаль відмінника народної освіти. І у 1979 році пішла працювати в школу №1 м. Броди, де в тому ж році набрала перший клас, у якому і почала своє навчання наш курсовий керівник Стись Ліля Богданівна.

      Іванна Миколаївна розповідає: «Працювати було важко, але ми працювали. На той час головним принципом вчителя було: любити дітей і виховувати їх так, щоб можна було побачити справжнього громадянина. Я впевнена на усі сто відсотків, що з цим я справилася».

     За цей короткий час ми встигли почути про життя пані Іванни, про юнацькі роки і навчання Лілі Богданівни.

    А на завершення хочу привітати усіх вчителів з їх професійним святом і побажати наснаги, терпіння, бажання і відданості своїй професії.

 

Дубина Соломія

Переглядів: 218 | Додав: myroslav | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: