Воскресенье, 16.12.2018, 12:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Декабрь » 1 » У КОЛІ ДРУЖНЬОЇ СІМ’Ї
02:34
У КОЛІ ДРУЖНЬОЇ СІМ’Ї

   Надворі дощовито, похмуро, вечір... Осіння прохолода зовсім не навіює радісних нот у наші студентські будні. Але коли відкриваєш двері гуртожитку, чується святкова метушня, музика, студентство радо бігає, забувши про меланхолійну шаль, яку накинула на всіх осіння пора, про недалеку сесію. Одним словом, настрій гарний. Та що ж там відбувається?

  27.11.2017 у гуртожитку БПК дружня студентська родина святкує День студента насиченою концертною програмою. Цьогоріч актив нового корпусу гуртожитку, враховуючи старост всіх поверхів та очільника цілого корпусу Пянтковського Ю., влаштували конкурс для кожного з поверхів, який передбачав такі номінації: представлення, девіз (1-й поверх «Бомженята», 2-й «ЦПХ (центр психічно хворих, як бачимо почуття гумору у хлопців присутнє), 3-й поверх «Кактуси», 4-й «Ми любимо зверху»; танець; сценка зі студентського життя та один номер на вибір мешканців поверху, аби показати себе у всій красі.

  Суддями даного батлу були старости кожного з поверхів: Бойко Світлана, Криса Андрій, Василевська Анна та Зубкевич Олена, які не могли жодного бала віддати за свій поверх. Ведучими дійства були Симканич Марія та Сливар Андрій.

  Кожен з номерів передбачав неабияку підготовку, креативність, вміння співпрацювати, дійти спільного рішення, що і вдалося показати кожному поверху. Веселий сміх лунав протягом всього заходу, проте журі треба було дійти спільного рішення для підсумку та оголошення «кращих з кращих» у підготовці до конкурсу.

   Отже, при підрахунку загольної к-сті балів, дійшли висновків і нагородили:

1-й поверх за представлення поверху;

2-й поверх за найкращий «танець», де відзначилися наші хлопці;

3-й поверх за оригінальну власноруч написану сценку;

4-й поверх за найкращий виступ у номінації «Свій варіант».

  Під кінець концерту студенти групи Ф-41 порадували своїх співмешканців запальним танцем, чим подарували ще більше яскравих емоцій присутнім, оскільки для декого святкування дня студента є першим, а для когось в цих стінах і останнім, що дарує водночас і сум, і посмішку на обличчі в студентів 4-х курсів.

 Святкова програма завершилося дискотекою з нашим незмінним і незамінним ді=джеєм Польком В., яка завершилася о 22:45, і вся наша велика студентська родина розійшлася з посмішкою на обличчі по кімнатах, де на когось вже чекало тепле ліжко і мандри в солодкі сни, а когось ціла купа конспектів, тобто дуже «весела» безсонна ніченька. Сподіваємось, що святкування в гуртожитку і надалі залишиться доброю традицією для наслідування, адже саме в тісному колективі можна виявити таланти студентів, подарувати їм віру в себе, підтримати в починаннях.

   Мар’яна Совбан

Відеоролики:

https://www.facebook.com/maryankasovban/videos/1947535342154414/

https://www.facebook.com/maryankasovban/videos/1947535428821072/

https://www.facebook.com/maryankasovban/videos/1947535465487735/

https://www.facebook.com/maryankasovban/videos/1947536102154338/

 

Переглядів: 129 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: