Пятница, 26.02.2021, 18:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Май » 28 » У колежді «По-модньому»
22:54
У колежді «По-модньому»

Бродівський педагогічний коледж ім.М. Шашкевича -  скарбниця молодих талантів, які натхненно прагнуть до вдосконалення на чолі з досвідченими наставниками.

 У майстерні педагогів діє чимало гуртків, які наприкінці навчального року представляють свою працю перед студенством, гостями. 
           5 травня 2016 р. засвідчило, що  традиція влаштовувати вистави успішно продовжується. Саме цього дня відбулася прем`єра вистави "По-модньому" за п`сою М. Старицького.  Сценічну постановку водевілю здійснила театральна студія "АРТ" на чолі з керівником  Чижевською Ольгою Юріївною. Вперше у стінах закладу театральне дійство на високому рівні виконувало студенство, а не високопрофесійний колектив викладачів, проте керівник  студії залучила  до вистави і сіячів науки - Сою. А. В. та Скарубську М. В.

 У виставі йшлося про стару як цей світ історію простої української дівчини, яка вбачає щастя не в грошах, ошатному вбранні чи власній привілейованості, на відміну від панночки Дзвонарської. Для дівчини є важливими почуття людини, взаємне кохання. Історія була інтерпритована на сучасний лад, з музично-ритмічними рухами. Артистизм, декорації, дикція, танцювальні рухи - все це вимагало великої праці та творчості, за що хочеться подякувати Чижевській О. Ю., Лаголі І. М., Н. В. Воляник.

Глядачі були захоплені дійством. Бажаємо колективу студії "АРТ" творчого натхнення, щоб надалі радувати нас своїми артистичними здібностями та  продовжувати таку добру традицію. Адже педагог - це не тільки наука, це - творчість, артистизм, креативність.

 

 М. Совбан

Переглядів: 543 | Додав: valdz | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: