Среда, 21.11.2018, 13:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Сентябрь » 5 » У храмі науки імені М.Шашкевича відшуміло першовересневе свято
21:20
У храмі науки імені М.Шашкевича відшуміло першовересневе свято

Учасники гуртка журналістської майстерності знову беруться за перо, щоб висвітлювати події, якими, надіємось, буде багатий цей навчальний рік.

 

Маркіяне, чому не писав листами?!

Настав цей день. Квіткові магазини сьогодні бешкетують, а флористи сходять з розуму. Двірники ще з ночі натерли вулиці від пилу, а студентство почало молитись ще вчора в обід. Лишіться, це не допоможе.

А якщо серйозно, сьогодні всі встають рано-раненько, цей напівгіркий чай чимось нагадує мені мій нічний сон. Насправді не все так погано, я вже два тижні мрію про цей день.

 Отож, 1 вересня, 10:00, ранок. Голуби у парку готові до цих безжалісних, сумних лиць, але це ще не факт. Вчорашні абітурієнти втрачають свідомість десь глибоко у душі, а четвертокурсники Маркіянових стін уже потай починають святкувати цей «найкращий» рік у їхньому житті.

Від вишиванок розбігаються очі, тоді коли руки аж просяться обняти улюблених викладачів.

 Урочиста лінійка. Шановні пані і панове, батьки і студенти… Серце тремтить, а очі згадують солодкий сон. Варто запитати себе: «Де моє літо?».

-  «Моя дорога, твоє літо вчора востаннє за рік кохалось із місяцем».

Воно було прекрасним, але ніщо не вічне. До кінця року залишається 121 день.

 З 2018-го буде легше. Сесія і все таке, відчуємо радість життя. Хто не проти?! Я не проти. Осінь, а згодом і кохана зима.

Сніг і новорічні свята, соковиті мандарини, в’язані речі, які можна буде одягати на себе кожного дня, і сесія… Не думайте, мені просто багато про неї розказували, я вже себе морально готую. Але зрештою, що та сесія, якщо задуматись, вже зовсім скоро ми будемо згадувати цей день із солоними слізьми і найширшою усмішкою на обличчі.

Час деколи дуже несправедливий, і це іноді до нестями боляче. Насолоджуйтесь моментами, тримайте друзів і вчителів, яких так любите, поближче біля себе, обнімайте міцно-міцно, аби потім згадувати у спогадах про цю любов.

 

Студентські роки - вони найкращі, і це віддзеркалля правди, це вона і є.

Цей рік не буде легким, не брехатиму, але ми сильні, знайте.

З нами Маркіян, а ми коло нього.

 

Мої дорогі, усіх зі святом.

Я знаю, що цей рік  буде особливим, цей рік принесе кожному з нас море невдач і злетів. Втримайте лиш хвилі.

 

 Надія Камінська, Д-21

Переглядів: 183 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: