Вторник, 09.03.2021, 03:04
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Октябрь » 5 » "У гонитві за щастям"
18:03
"У гонитві за щастям"

І ось момент оцей настав,
Коли усе сміється й плаче,
І на папері написав
Свої думки, й ожив неначе.
ЛітКлуб «Момент Слова»

"Кіно – ширма якою я відгороджуюся від жахів реальності."
Кіра Муратова

        Вечір 26 вересня міг бути надзвичайно простим, але ЛітКлуб  "Момент слова" (кер. Савчин Р.О.) вирішив урізноманітнити вільний час студентів. Тому в стінах гуртожитку відбувся показ фільму «У гонитві за щастям», головним героєм якого є Вілл Сміт.

        Це фільм наповнений життям, наповнений емоціями. Він вчить нас завжди йти до своєї мети, незважаючи ні на які перешкоди та негаразди, бути терплячими. Він говорить про те, що кожна людина безперечно має право  прагнути бути щасливою, але для досягнення мети необхідні реальні дії, необхідний рух. І коли все валиться з рук варто бути сильними, варто йти до поставленої цілі, адже тільки тоді ми зможемо віднайти один із найбільших скарбів нашого життя – щастя.

        В цьому фільмі ви не знайдете вражаючі спецефекти. Тут немає грандіозних сцен і великих фінансових вливань. Проте тут ви знайдете чудову гру акторів, майстерну роботу режисера і всієї команди, котра працювала над створенням картини. Цікавим фактом є те, що фільм заснований на реальних подіях.

               Я впевнена, кожен з присутніх відчував і пропускав через себе потік емоцій, котрі лилися із монітора. Наші серця відчували біль та радість, зневіру та впевненість, і по завершенню, – дотики щастя. 

        Безперечно «У погоні за щастям» потребує уважного глядача, та подальшого аналізу та міркувань. У мене він ще довго буде у пам'яті, як нагадування, про необхідність боротьби за власне щастя, незважаючи на труднощі, незважаючи на перешкоди.

      Надзвичайно вдячна за можливість відпочити нашому ЛітКлубу.

До нових зустрічей.

Віра Білозір, П32

Переглядів: 368 | Додав: momentslova | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: