Пятница, 17.08.2018, 10:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 30 » У форматі "Світового кафе"
21:20
У форматі "Світового кафе"

Спільно з головами об'єднаних територіальних громад Львівщини Ярославом Деркачем із Жовтанецької та Йосифом Фабригою із Великолюбінської ОТГ шукаємо відповіді на складні запитання: Чому сучасна молодь прагне залишитися у великому місті? Яким повинно бути місце лікаря і вчителя у місцевій громаді? Які умови роботи і життя повинні бути у лікаря і вчителя у громаді?

Захід відбувається у рамках святкування Днів Європи в Україні у Львівському ЦРМС, створеному за підтримки Програми  #U_LEAD з Європою.
      Формат заходу - світове кафе за участі студентів педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка та Бродівського педколеджу ім. Маркіяна Шашкевича. Участь у дискусії також беруть представники Ради молодих лікарів Львівщини та педагоги навчальних закладів.

Отож, у третю суботу травня європейські країни святкують День Європи. І ми трішки долучились до цього свята: взяли участь у тренінгу "Студентське самоврядування". Це було досить пізнавально і цікаво
Перш за все, нам пояснили, що таке "децентралізація". І впевнено можу сказати, що це система управління, за якої частина функцій центральної влади переходить до місцевих органів самоуправління.
       Ми працювали в групах у форматі "Світового кафе".
Чому "Світове кафе"? Кожного разу учасники столів змінювались, а отже, і змінювались їхні питання, і за короткий плин часу учасникам потрібно було переключитись на інше питання, типу "мозкового штурму".
Згодом ми разом із "господарями столу" обговорили три важливих питання.
Представили свої результати аудиторії.

 Отримали багато вражень, емоцій, нових знайомств та трішки практики для себе.

 Мельничук В.

Переглядів: 42 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: