Воскресенье, 07.03.2021, 05:20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июнь » 4 » ТВОРЧІСТЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА — СВІТОЧ ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА
06:33
ТВОРЧІСТЬ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА — СВІТОЧ ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА

Невмирущий дух поета, як і раніше, витає над рідною

 Україною, невмовкаюче роздається його віще слово

    і сіє на народній ниві живе насіння оновлення

Павло Грабовський

Перемога це завжди довгий і складний шлях. Ніколи не варто казати, що ваша перемога у чомусь ─ випадковість. Не існує випадковостей, збігів обставин чи чудес. Усе, що у вас є, ─ створене вами. Молодість найкращий час для підкорення життєвих вершин, здобуття лідерства та першості. Саме така молодь є надією нашої держави.

18 травня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження переможців і призерів Всеукраїнських                 учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів. Зазначимо, що цьогоріч преміювали 112 учнів та студентів – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка та ХVІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, та 99 працівників освіти, які їх підготували.

Студентка нашого коледжу Мельничук Наталя зайняля почесне ІІ місце у фінальному етапі VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Готувала студентку до конкурсу Пастущак Т.Й. Саме Тетяна Йосипівна перевірила безліч написаних творів, пояснювала помилки, рекомендувала цікаву і доцільну літературу про творчість                  Т. Г. Шевченка, а головне ─ вселяла надію у перемогу. Так як конкурс мовно-літературний, стали у пригоді знання, отримані на заняттях української мови.

Учнів, студентів та педагогів привітав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Також з вітальним словом до присутніх звернулася директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

Опісля найталановитішим школярам, студентам та найуспішнішим працівникам освіти вручили подяки та грошові винагороди.

Переглядів: 332 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: