Воскресенье, 07.03.2021, 04:53
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Апрель » 18 » Толока у Бродах
19:33
Толока у Бродах

Пусті пляшки, пачки цигарок і безліч сміття – ось такий вигляд мають сучасні спортивні майданчики, дитячі площадки і вали у місті Броди. Щоб покращити стан валів і підготувати їх до літнього відпочинкового сезону, МГО «Наше місто» разом із студентами Бродівського педколеджу організували толоку в Бродах.

Отож, 12.04 жителі міста мали змогу приєднатися до прибирання валів і безпосередньо спортивного майданчика на них. Особливістю цього майданчика для активного відпочинку є те, що він з одного боку обрамлений залишками оборонних валів міста, які датовані 17 ст.

Отримавши журналістське завдання, я не могла не поспілкуватися з учасниками толоки.

Всього я поставила 3 простих питання:

  • Чи добровільно прийшли на захід,
  • чи проводяться такі заходи у рідних містах студентів-учасників нашої акції,
  • чи часто вони беруть участь у заходах подібного типу.

Тож представляю вашій увазі наше коротеньке інтерв’ю.

Марія Білик, студентка групи П-23:

Про толоку у Бродах я дізналась від свого курсового керівника Данилюка Р.П. Оскільки я є волонтером організації «Наше місто», то добровільно погодилась помогти у прибиранні. Я вже неодноразово беру участь у таких акціях і надалі  старатимусь допомагати, чим зможу. У моєму селі також проводять різні суботники і толоки, до яких я також по змозі стараюся долучатись.

Юля Пачок, студентка групи Т-32:

Зі самого початку на прибарання я прийшла добровільно-примусово, але в ході толоки  зрозуміла, що правильно поступила. У моєму місті часто організовують подібні акції. Я по можливості стараюся долучатись до  них.

Людмила Висоцька, студентка групи П- 21:

Коли Руслан Петрович повідомляє про проведення різних акцій, я стараюся допомогти. Так, я добровільно прийшла на толоку, адже допомагати своєму місту є дуже корисно і потрібно. На жаль, у моєму селі подібних акцій не відбувається.

Настя Ганжелюк, жителька міста Броди:

Саме у таких акціях я беру участь вперше, тому що  живу в Бродах недавно. Так, у моєму місті Дубно часто проходили різні суботники , до яких я долучалась. Звичайно, на акцію я прийшла добровільно, тому що мені не байдужа доля нашого міста.

Аліна Ступак, учениця бродівської школи:

Про акцію мені розповів тато, і я з радістю погодилась йому допомогти. Я люблю помагати нашому місту.

Після прибирання усі мали змогу зіграти у волейбол. Дуже приємно бачити, що до праці залучають маленьких дітей, адже любов до рідного міста потрібно прививати  змалечку.

Єдине, що хочеться сказати на останок: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Надорожняк С. Т-32

 

Переглядів: 531 | Додав: valdz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: