Воскресенье, 07.03.2021, 04:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Ноябрь » 23 » тиждень практики
10:47
тиждень практики

У Бродівському педагогічному коледжі імені Маркіяна Шашкевича відбувся тиждень відкритої практики з 22.10.18.-26.10.18. Однією з найцікавіших практик з додаткової спеціальності - «Музичний керівник у дошкільному навчальному закладі». Базові знання про методику проведення музичних занять студенти отримали ще на заняттях з практикуму музики в ДНЗ, де  вчилися проводити фрагменти музичних занять. Заняття ми проводимо в ДНЗ №8 «Казка», у якому нам допомагає музичний керівник Сацьків Галина Іванівна. На своїх заняттях ми використовуємо вміння не тільки з практикуму, а й із індивідуального інструменту, вокалу, акторської майстерності, хореографії, адже на одному занятті діти вчаться співати, слухати і сприймати музику, танцювати, грати на дитячих музичних інструментах.

Двадцять четвертого жовтня до нас на музичне заняття Рій В. та Редьки З. завітали гості. Рівень наших знань вирішили перевірити Квак О.В., Соя А.І., Адамів Г.С., Ярема О.П., Чижевська О.Ю., Гнатюк М.М., Скарубська М.В. Звичайно, дівчата намагалися реалізувати поставлену мету заняття, але хвилювання далося взнаки. Цікаві образи Рій В. (Мікі Маус) та Редьки З. (весела господиня) викликали приємні враження як у дітей, так і у гостей, що були запрошені. А також ми використовуємо образи, які не є дуже розповсюдженими на заняттях. Наприклад Чучман С. використали образ Фокусника, який здивував дітей своїми чарами та дивами. Проте, заняття ми проводимо не лише як музичні керівники, а й як вихователі на музичному занятті. Цього ж тижня в першу половину дня проводила заняття Попадюк В. (образ Пеппі Довгапанчоха).

Сучасні діти вимагають сучасного підходу до них, тому Чижевська О.Ю. пропонує вводити інноваційні технології: логоритміку, ритмопластику, здоров’язберігаючі технології, інформаційно–комунікаційні технології, корекційні технології. Саме тому ми використовуємо їх на заняттях ,щоб дати змогу дітям зорієнтуватись під час різних видів діяльності.

Дякуємо Воляник Наталі Василівні, Скарубській Марині В’ячеславівні, Гнатюк Мар’яні Мирославівні, Линіву Ярославу Дмитровичу та Чижевській Ользі Юріївні, які допомагали зробити наші заняття більш яскравими.

У цьому виді практики ми можемо проявити свою творчість та креативність, які є важливими для всебічного розвитку дітей, адже дошкільний вік – це найкраща пора для дітей. І ми, як майбутні вихователі, повинні вдосконалювати свої вміння, вміти знаходити правильний підхід до музичного естетичного розвитку дитини.

Переглядів: 352 | Додав: valdz | Рейтинг: 5.0/10
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: