Пятница, 17.08.2018, 10:47
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 12 » Тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін «Відділенню «Технологічна освіта»-60»
12:00
Тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін «Відділенню «Технологічна освіта»-60»

26 лютого – 2 березня 2018 р. у коледжі пройшов тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін  «Відділенню «Технологічна освіта»-60».

Заходи розпочались з віртуального екскурсу «Відділенню «Технологічна освіта»-60: історія і сьогодення», під час якого студенти третього курсу презентували документальний фільм про історію становлення і сучасність відділення. Фільм створено  у рамках роботи над творчим проектом «Моральний вчинок».

27 березня, викладач-методист Ошурко І.С., у співпраці з відділом освіти Бродівської районної державної адміністрації, провів семінар-практикум «Діяльнісний підхід до занять трудового навчання і технологій у контексті «Нової української школи» (продовження, відео).       Вчителі трудового навчання району оглянули виставку творчих робіт студентів та випускників відділення, заслухали доповідь методиста РМК відділу освіти Дутчак І.Й. «Реалізація діяльнісного підходу на уроках трудового навчання у контексті «Нової української школи» і взяли активну участь у майстер-класі із застосування ІКТ під час  навчання учнів пірографії, який провів викладач І.С.Ошурко.  

Студенти четвертого курсу на чолі з викладачем Кобилянським Р.А. провели студентську теоретичну конференцію «Енергозбереження – головний пріоритет України».

В Українському домі «Перемога» міста Тернополя, гуртківці «Школи різьбярства», з керівником Ошурком І.С, презентували виставку творчих робіт студентів з декоративно-прикладного мистецтва «Тарас Шевченко – художник. Погляд з 21 століття».

Майстер-клас із застосування ІКТ на заняттях креслення провів викладач Ошурко В.І. Він проаналізував переваги і недоліки застосування у навчальному процесі електронних плакатів, онлайн-сервісів Kahoot і Lerning-Apps, платформи Moodle.

   

Цікаво пройшло інтегроване заняття математично-поетичного гуртка і гуртка «Школа різьбярства», під час якого викладач Савчин Р.О. провів інтерактивну гру «Римування», а викладач Ошурко І.С. презентував збірку акровіршів «АкРОздуми». Гуртківці математично-поетичного гуртка, під час заняття, зробили перші кроки у випалюванні по дереву.

Викладачі і студенти відділення поділились досвідом застосування інноваційних технологій навчання на відкритих заняттях з трудового навчання, під час пробної педагогічної практики, (студентка Яворська Х.З., керівник практики Винятинський В.Д.), охорони праці (викладач Твердохліб Я.М.) і основ швейного виробництва (викладач Проскурякова С.П.).

В рамках тижня загальнотехнічних дисциплін, викладачі Метко А.Б. і Грушкевич О.П. провели студентську олімпіада з українських народних ремесел. Переможцями олімпіади стали: Щурко Марія, Пасулька Діана та Дербак Владислава.

Виставка студентських робіт.

Переглядів: 99 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: