Пятница, 26.02.2021, 17:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Март » 9 » Театр — не дзеркало, а збільшувальне скло ©Володимир Маяковський
20:48
Театр — не дзеркало, а збільшувальне скло ©Володимир Маяковський

       

     Існує 3 причини, для чого потрібно ходити в театр:

  1. ...Театр вириває людину з традиційного середовища, в якому вона щоденно знаходиться, а, як відомо, зміна діяльності – це одна з форм відпочинку.

 

  1. Другою причиною походу в театр є духовне збагачення, яке отримує людина. Театр є емоційним душем, оскільки це і безпосереднє спілкування з живою музикою, де звуки струн і клавіш немовби огортають глядача і змушують відчути її проникливіше. Це і відтворення акторами емоцій та почуттів, які глядач сприймає і переживає разом із актором як безпосередній учасник подій. Це і зал, де вирує вибухова позитивна колективна енергія. Це море енергії праці, традицій, історії, видатних та сучасних імен драматургів, композиторів, у яке потрапляє людина.

 

  1. Третя причина відвідати театр інтелектуальна, адже осмислення театральної постановки - це філософська робота, наслідком якої є безліч інтерпретацій побаченої вистави.

 

 

  Як не дивно, але студенти цікавляться не тільки дискотеками і прогулянками, але й театральним мистецтвом. Тому студенти групи Д-31 й П-22 разом із своїми курсовими керівниками Яремою О. П. та Волошиною О. С. вирішили відвідати кіностудію ім. О. Довженка у Львові. Побували ми на виставі «Він, вона, вікно, покійник». Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий, і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів.

  Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого чоловіка. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім…

  Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім, це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.

 Н. Мельничук

 

 

 

Переглядів: 318 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: