Вторник, 09.03.2021, 03:13
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Май » 17 » Тарас Шевченко – художник. Погляд із ХХІ століття
23:49
Тарас Шевченко – художник. Погляд із ХХІ століття

24-26 квітня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології». Впродовж двох конкурсних днів студенти зі всієї України демонстрували теоретичні знання із фахових дисциплін, проводили фрагменти уроків та захищали творчі проекти.

А 25-26 квітня, в рамках масштабного наукового заходу, відбулися Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи» та виставка творчих робіт студентів і викладачів Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича «Тарас Шевченко – художник. Погляд із ХХІ століття».

Студенти із 20 провідних закладів вищої освіти України ІІІ – ІV рівнів акредитації, а також 8 закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації представили на розгляд журі цікаві творчі напрацювання, які мали можливість переглянути усі бажаючі. Особливу увагу і хороші відгуки отримала виставка студентів, випускників і викладачів нашого педагогічного коледжу, яка знайомить кожного відвідувача з творчістю генія України – художника Т.Г.Шевченка.

Окрім цього, наш навчальний заклад був представлений і на Всеукраїнській науково-практичній конференції, де на секційному засіданні у секції №1 «Сучасний стан та перспективи розвитку професійної та технологічної освіти в умовах євроінтеграції» виступив викладач-методист Ошурко Ігор Степанович, який у співавторстві з доктором педагогічних наук, завідувачем кафедри теорії і методики трудового навчання та технологій Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка, Курачем Миколою Станіславовичем досліджував проблему «Інформаційні технології у практиці підготовки майбутніх учителів трудового навчання».

Голова Всеукраїнської асоціації наукових та практичних працівників технологічної освіти, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту, доктор педагогічних наук, професор Олександр Коберник вручив особливу відзнаку – Диплом лауреата Всеукраїнського фестивалю декоративно-прикладного мистецтва «Школі різьбярства» нашого коледжу за глибоке дослідження і широку пропаганду художньої творчості Т.Г.Шевченка.

 

Переглядів: 203 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: