Воскресенье, 07.03.2021, 05:02
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Июнь » 2 » Талант від Бога
21:19
Талант від Бога

Щоб пізнати пісню,

 треба слухати її як       людину.                                               М.Добрянський

Травневі дні… Безліч квітів, зоряні ночі, веселки після теплого дощу, дзвінкий спів птахів, пишна зелень. Саме в такий день відзначає свій ювілей відомий пісняр Михайло Добрянський.

Михайло Васильович Добрянський – талановита людина, активний учасник літературної вітальні, душа компанії. Він своїми віршами-піснями оспівує і прославляє маленьку Батьківщину – рідну Бродівщину. Михайло Васильович  славно, несучи любов і світлі почуття, оспівує Україну. У його творчому доробку - 5 збірок. Натхнення до віршування він черпає із творчості поетів-сучасників -  Д. Павличка, Л. Костенко, та земляків - М. Сторожука, М. Радзивіл.

Студенти коледжу мали честь бути запрошеними на концерт ювіляра, що відбувся 18 травня у Народному домі. Запрошені мали змогу почути премʼєру пісні «Чорнобильське поле», яка була написана місяць тому. М. Добрянський каже, що завжди хоче писати веселі пісні, а вони виходять сумними. Новий твір до сліз зворушив слухачів.

   Привітав М. Добрянського і викладач нашого коледжу Віктор Антонів, який всіляко допомагає ювіляру при записі нових пісень. У їх виконані прозвучала пісня «Село моє». В. Антонів вважає, що це - одна з найкращих пісень Добрянського.

  Джерелом натхнення до пісні для Михайла Васильовича є рідна домівка та сім'я: дружина Тетяна, син Михайло та  дочка Ярина. Пісню «Край» виконали батько та син.

  Від імені усіх студентів були висловлені слова привітання і вдячності, побажання творчого натхнення.

 Наталя Мельничук

Переглядів: 406 | Додав: valdz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: