Четверг, 22.02.2018, 17:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Апрель » 19 » Талант - це здатність вірити в успіх
08:25
Талант - це здатність вірити в успіх

Хочу почати свою статтю зі слів Дж. Леннона: "Талант - це здатність вірити в успіх. Не вірно, коли говорять, що я раптом відкрив у собі здібності. Я просто працював."

Так! У кожному з нас є до чогось хист, але потрібно вміти його розвивати. В когось талант до театрального чи музичного мистецтва, а в когось серце лежить до хореографії. Кожен бажаючий із студентів Бродівського педагогічного коледжу зміг спробувати свої сили у конкурсі "Феєрія талантів". Організатором свята студентської творчості була Чижевська Ольга Юріївна.

Оцінювали цей конкурс суворо, але справедливо викладач бандури і вокалу школи естетичного виховання Герасимчук Світлана Василівна, директор Народного дому «Просвіта», художній керівник колективу "Благовіст" Пишна Марія Миколаївна, викладач народних інструментів Бродівської школи естетичного виховання Твардовська Тетяна Дмитрівна і викладач хореографії школи естетичного виховання Хороша Ольга Юріївна. Особисто для мене це був дуже важливий конкурс, змога проявити себе. Поза сценою панувала дружня, тепла атмосфера, взаємопідтримка. Так, хвилювання були у кожного, проте, зумівши перебороти свій страх, з усмішкою на лиці, доводили, що у нашому коледжі є багато талантів.

Своїми враженнями про конкурс поділилася з нами Кіпран Юлія: "Я займаюся танцями вже два роки. Вирішила взяти участь у конкурсі, щоб показати себе. Тому перше місце для мене було несподіванкою. Коли танцюю, я просто отримую задоволення. Під час виступу мені сподобалася дружня атмосфера, всі учасники підтримували один одного, веселилися. Це були незабутні моменти."

Одним із найяскравіших номерів, який, я думаю, зумів знайти до залу особливий підхід, був танець Курсика Володимира і Лозового Романа. Роман поділився з нами емоціями після виступу: " Враховуючи, що була тільки одна репетиція і то за 5 хв перед виходом на сцену, ми показали, на що здатні два "вар'яти", які, як то кажуть, вийшли "завести народ", і, я думаю, в нас це получилось: 3 місце. Дякую Володі за його позитивність і дякую залу за підтримку".

Також я взяла інтерв'ю у Бабірецької Ірини: "Чесно кажучи, наміру брати участь у феєрії в планах не було, навіть втекла від подруги, яка вела мене за руку, аби подати заявку. Але доля зробила так, що пісня у мене була і бандура, яка вже супроводжує мене 7-ий рік, теж, тому такі конкурси для мене не в новинку. Хочу подякувати викладачу М.М.Гнатюк за підтримку і за уроки. Враження лише хороші, постійна підтримка з боку конкурсантів, жодної конкуренції та спокійна атмосфера. Передаю вітання всім, хто переміг, а також тим, хто не отримав нічого, аби не засмучувались, бо потрібно вміти гідно перемагати і гідно бути переможеним."

Хочу поділитися ще своїми враженнями. Емоції переповнювали зал. Кожен хотів донести до глядачів щось своє. У нас через танець відкривається наш внутрішній світ. Ідея танцю з ляльками виникла дуже несподівано. Танець про те, що кожен із нас - лялька, яка має свої почуття, симпатію. Але у звичайному світі ми все одно залишимося ляльками. Готувалися дуже багато, але не сподівалися перемогти у цьому конкурсі. І, коли оголошували, що танець "Ляльки теж вміють кохати" отримав перше місце, емоції переповнювали, сльози радості з'явилися на щоці. Цей момент був вартий докладених зусиль і тренувань!

Отож, хочу висловити подяку організаторам, учасникам і глядачам, які протягом виступу підтримували нас. На останок хочу привітати переможців. Побажати всім учасникам не забувати про свій талант і розвивати його. Пам'ятайте, щоб досягнути мети, потрібно до неї іти.

Камінецька Софія

 

Переглядів: 205 | Додав: valdz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: