Пятница, 17.08.2018, 10:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Июль » 25 » Така цікава практика
23:02
Така цікава практика

У кінці кожного навчального року в групі Ф-21 після сесії студенти протягом 6 днів проходять «Літній табірний збір» із плавання.

     За ці дні ми навчилися і дізналися багато. Щодня було щось цікаве та захоплююче, і зараз я про все вам розповім.

     Отож,  перший день почався з вступних лекцій, на яких викладачі розповіли про суть практики, зміст і її цілі, а також правила техніки безпеки та правила поводження на воді. Ми дізналися, що не можна заходити у воду, плавати, стрибати та пірнати без дозволу керівника і обіцяли дотримуватися цих правил. Прийшовши до озера, керівники перевірили дно, визначили місця з оптимальною глибиною, де нам найкомфортніше буде вчитися плавати.

      Звичайно, щоб правильно плавати у воді, нам спочатку потрібно навчитися виконувати на суші підготовці вправи для плавця. Вони спрямовані на вивчення загальних елементів техніки плавання. Викладачі нам допомагали правильно їх виконувати, вказували та виправляли помилки, за що ми їм були вдячні.

     Коли вже всі вміли виконувати вправи правильно, ми під чітким командуванням керівників зайшли у воду і почали виконувати вправи плавця у воді. Це було не так легко, як ви можете подумати. Було багато невдалих спроб, але завдяки допомозі керівників у нас все вдавалось і ми помаленьку почали триматися на воді. Після виходу викладачі знов перевірили присутність та стан здоров'я, адже це найважливіше. І ми, зібравши всі речі, відправилися в спорткомплекс.

      Другий день почався з лекційного заняття, на якому викладачі навчали нас основи техніки плавання «кроль на грудях». Керівники практики нам чітко та доступно пояснити і показали техніку плавання, що нам було цікаво виконувати. Також навчали основ техніки плавання «кроль на спині». Після цього ми виконували найрізноманітніші вправи плавця на суші. Були проведені підготовчі вправи, під час яких викладачі спостерігали за технікою виконання. На завершення ми проводили рухливі та спортивні ігри на суші та у воді.

     Третій день розпочався з рухливих ігор у воді. Ми використовували такі ігри, як: «Квач по колу», «Карасі і коропи», «Поплавці». Після ігор виконували вправи плавця на суші. Ми виконували за ними, викладачі дивилися за технікою виконання і виправляли помилки, які ми допускали. Після підготовчих вправ на суші ми грали рухливу гру у воді «М’яч на мотузці».

     А четвертий день ми починали з вправ плавця на суші та у воді. Викладачі показували нам різні вправи, що відповідають нашому фізичному розвитку та вмінням.  Потім ми удосконалювали техніку способу плавання способом «кроль на грудях». Також були вправи з підтримуючими  засобами, які допомагають краще засвоїти техніку плавання для студентів, що не вміли ще добре плавати.

     П'ятий день почався з вправ плавців на суші та у воді, також удосконалювались техніка плавання способом «кроль на спині», викладачі спостерігали за нами і виправляли помилки під час виконання. Після способу «кроль на спині» нас навчали техніки плавання «брас». У кінці дня ми проводили плавання на суші. На завершення підібрали таку рухливу гру, як «Біг наввипередки»

     Шостого дня ми закріплювали та удосконалювали техніку плавання вивченими способами. А також викладачі оцінювали техніку плавання кролем на спині та на грудях. У кінці викладачі практики підвели підсумки занять і дали додаткове завдання на літо, а саме - засвоїти та практикуватись у плаванні на інших водоймах.

     Так і проходили наші дні. Було дуже цікаво вчитися чогось нового, удосконалюватися, та розвиватися, а завдяки допомозі та підказкам наших керівників практики це було ще якісніше та корисніше. Не варто забувати про рухливі ігри на воді, що ми проводили кожного дня. Вони допомагали в гральній формі закріпити набуті на практиці навички та удосконалитись. А також ці рухливі ігри і практика їх організації неодмінно допоможе нам при майбутній роботі в таборах і в школі з наявністю басейну.

     Підводячи підсумки, я з впевненістю можу сказати, що цей літній табірний збір запам'ятається кожному з нас. Ми дякуємо керівникам практики за те, що навчили нас плавати різними способами, що були терплячими до нас та всіма силами допомагали нам навчитися плавати. А за те, що зробили наше літо ще більш цікавим.

 Гесик Мирослав

Переглядів: 67 | Додав: myroslav | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: